https://telegram.me/empireoflies

سخنرانی ترامپ کار خود را کرد/ مردم ایران به خیابان‌ها ریختند!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغپایگاه شبکه آمریکایی “فاکس نیوز” (Foxnews) با انتشار گزارشی تحت عنوان “سخنرانی ترامپ درباره ایران موجب جسور شدن مردم عادی ایران شده است تا اعتراض خود به رژیم را آشکارا اعلام کنند” به دروغ پردازی در این رابطه پرداخته است.

این رسانه آمریکایی برای حمایت از اقدام رئیس جمهور آمریکا و عدم تایید توافق هسته ای توسط دونالد ترامپ، به اظهارات اعضای گروهک منافقین استناد کرده و با تکرار شعار «تغییر رژیم»، این گروه را یکی از گزینه های حکومت بر مردم ایران معرفی کرده است!

در این گزارش آمده است: «پرزیدنت ترامپ در سخنرانی خود در رابطه با ایران ضمن بیان این که توافق هسته ای ایران را تایید نخواهد کرد، حمایت خود از مردم عادی ایران را نیز اعلام کرد. تنها دو روز پس از آن، هزاران نفر از مردم ایران علیه رژیم این کشور راهپیمایی کردند و فساد را محکوم نمودند.

برخی از کارشناسان معتقدند که سخنرانی ترامپ موجب جسور شدن معترضان ایرانی شده است. هزاران ایرانی در روزهای اخیر در اعتراض به موسسات مالی مرتبط با دولت به خیابان ها آمده اند.

دانلود

گزارش فاکس نیوز از اظهارات رکس تیلرسون وزیر امور خارجه آمریکا درباره توافق هسته ای

مریم رجوی، رهبر شورای ملی مقاومت ایران که فعال ترین گروه مخالف ایرانی است، پیش از وقوع این اعتراضات در مصاحبه اختصاصی با فاکس نیوز اعلام کرد که سیاست جدید ترامپ در قبال ایران، به مردم عادی این کشور امید داده است.

خانم رجوی از دفتر خود در پاریس با اشاره به این موضوع گفت: “مردم ایران از یک رویکرد جدید از سوی دولت آمریکا در قبال این کشور استقبال می کنند؛ رویکردی که به سال ها سیاست اشتباه در قبال ایران پایان داده و از مردم ایران برای تغییر رژیم این کشور حمایت خواهد کرد.”»

در ادامه این گزارش می خوانیم: «برخی ناظران ایران می گویند خانم رجوی شخصی است که کاخ سفید باید در رابطه با آینده ایران با او تعامل کند.

حشمت علوی یک از فعالان سیاسی و حقوق بشر ایرانی [و از اعضای سازمان منافقین] می گوید که خانم رجوی از حمایت گسترده ای در ایران برخوردار است.

او با اشاره به این موضوع عنوان می کند: “خانم رجوی صدای جامعه بی قرار ایران است؛ جامعه که بسیاری آن را آماده انفجار دانسته اند که به روشنی در اعتراضات اخیر قابل مشاهده است.”

در حالی که دولت اوباما معترضان ایرانی را تنها گذاشته و ترجیح داد با حکومت ایران تعامل کند، پرزیدنت ترامپ هدفی متفاوت دارد. پرزیدنت ترامپ همچنین سپاه پاسداران ایران را به علت اقدامات تروریستی محکوم کرده است.

مریم رجوی در مصاحبه با فاکس نیوز، خواستار تغییر رژیم ایران شده و از دولت ها درخواست کرد که گروه او را به عنوان جایگزینی برای رژیم ایران به رسمیت بشناسند.»

 

انتهای پیام/جام نیوز

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

«در حالی که دولت اوباما معترضان ایرانی را تنها گذاشته و ترجیح داد با حکومت ایران تعامل کند، پرزیدنت ترامپ هدفی متفاوت دارد…»

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme