https://telegram.me/empireoflies

سخنان شاذ اپوزسیون “دو سر نجس” + عکس

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، محمد نوری‌زاد، انقلابی دیروز و ضدانقلاب امروز در شیرینکاری جدید با انتشار پستی در صفحه فیسبوک خود در مقایسه‌ای ابلهانه، جمهوری اسلامی را مانند رژیم صهیونیستی دانست.

محمد نوری‌زاد که در سالهای اخیر سخنان شاذ بسیاری بر زبان آورده و سوژه بسیاری از رسانه‌ها شده است، این بار در صفحه فیسبوک خود با ارتباط دادن “حمله رژیم صهیونیستی به مردم بی‌دفاع غزه” و “قرارداد عمرانی شهرداری تهران با سپاه”، در سخنانی متناقض، نوشت: … من می‌گویم یک جور ارتباط منطقی و ذاتی و البته قاطی پاتی، دو حادثه اینجایی و آنجایی را به هم پیوند می‌زند … باور کنید من هیچ انفکاکی میان این دو نمی‌بینم …

نوری‌زاد نمایندگان شورای شهر تهران را به سبب مخالفت نکردن با آنچه او فعالیت‌های غیرقانونی شورای شهر تهران می‌دانست، بی‌غیرت خطاب کرد. وی برای اینکه دوستان ضدانقلاب خود را خشنود کند و چند “لایک” بیشتر کسب کند، مدعی شد نگاه ویژه به یهودیت در اسرائیل و تفکر شیعه حاکم بر جمهوری اسلامی یک آبشخور دارند.

محمد نوری‌زاد همچنین با قرار دادن تصاویر برخی از سرداران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ویژه تصویر حاج قاسم سلیمانی در کنار تصاویر فقر و مرگ کودک نوزادی، تلاش کرد به روش‌های روزنامه‌نگاری این اتفاقات را به سپاه نسبت دهد. البته بسیاری از مخاطبین او از این فریب نوری‌زاد مطلع شده و نسبت به بی‌ربط بودن تصاویر اعتراض کردند.

محمد-نوری‌زاد

گفتنی است، محمد نوری‌زاد که در سالهای پیش از انتخابات دوره نهم ریاست جمهوری در صف نیروهای انقلابی به شمار می‌رفت و حتی یکی از سرمقاله‌نویسان روزنامه کیهان بود، پس از فتنه ۸۸ با اعمال خود سعی کرد به جمع ضدانقلاب بپیوندد، اما به سبب سابقه انقلابی او، بسیاری از گروه‌های ضدانقلاب وی را در جمع‌های خود نمی‌پذیرند و در واقع او مانند “چوب دو سر نجس” گشته و از این سو رانده و از آن سو وامانده است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme