https://telegram.me/empireoflies

ستایش «ربع پهلوی» از عملکرد شاهان پهلوی

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «ربع پهلوی» چند روز پیش در مصاحبه‌ای با «مهدی خلجی» با آنکه ادعا کرد دلبستگی به حکومت پادشاهی ندارد و در واقع صرفا به دنبال حکومتی از نوع پادشاهی بعد از سرنگونی(!) جمهوری‌اسلامی نیست، اما بار دیگر به تعریف و تمجید از رژیم پهلوی پرداخت و گفت: “… پدر و پدربزرگم حکومتی بر پایه مدرنیته و سکولاریسم تشکیل دادند و ایران را در مسیر پیشرفت و آزادی قرار داند. اگر انقلاب نمی‌شد، اکنون ایران در حد کشورهایی مانند ژاپن و کره‌جنوبی بود، اما انقلاب سال ۵۷ ایران را مانند کره‌شمالی کرده است …”

ولیعهد ناکام پهلوی‌ها در حالی در ابتدا می‌گوید که از حکومت پدر و پدربزرگش دفاع نمی‌کند که در ادامه به تمجید از عملکرد و دستاوردهای حکومت پهلوی می‌پردازد. او ادعا می‌کند که اگر در ایران انقلابی رخ نمی‌داد، ایران به کشورهایی مانند ژاپن و کره‌شمالی می‌رسید. در واقع منظور حقیقی او اینست که کشورهایی مانند ژاپن و کره‌شمالی به‌سبب ارتباط نزدیک به آمریکایی‌ها به جایگاه اقتصادی امروز رسیدند و کره‌شمالی به‌دلیل مخالفت با حکومت آمریکا با وضعیت کنونی مواجه شده است. این شازده ورشکسته که خود را فردی باسواد و مطلع می‌داند، هیچگاه به این نکته مهم اشاره نمی‌کند که اگر کشورهایی مانند ژاپن و کره‌جنوبی امروزه به پیشرفت‌هایی رسیده‌اند، بیشتر به‌سبب همت و تلاش و زحمات مردم این کشورها بوده و نه وابستگی به آمریکایی‌ها.

«ربع پهلوی» در بخشی دیگر از سخنانش نشان داد یا وضعیت روحی و روانی خوبی ندارد و یا در هنگام مصاحبه از مواد مخدر صنعتی یا سنتی استفاده کرده است. او در گفت‌وگو با «مهدی خلجی» در نقش یک عالم دینی ظاهر شد و ادعا کرد که ایجاد حکومت جمهوری‌اسلامی برخلاف مذهب تشیع است و در شیعه برپایی حکومت حرام است!!

«ربع پهلوی» با بیان اینکه به‌دنبال حکومتی سکولار، حقوق‌بشر و آزادی است، همچون پیشتر که تا توهم برتری و قدرت، نیروهای نظامی و انتظامی ایران را به نافرمانی مدنی و مخالفت با حکومت دعوت کرده بود، این‌بار خطاب به روحانیون گفت که مخالفت با حکومت به نفع آنها است، تا دیر نشده!

وی که در ماه‌های اخیر به‌دنبال نفوذ در رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و در اختیار گرفته آنها است، چند روز پیش نیز در مصاحبه با «بیژن فرهودی» ادعا کرد که رسانه‌هایی مانند «بی‌بی‌سی فارسی»، «صدای آمریکا»، «رادیو فردا» و امثالهم به تسخیر نیروهای حامی حکومت ایران درآمده و عوامل جمهوری‌اسلامی در آن رخته کرده‌اند و به‌دنبال بقاع حکومت هستند! شازده ناکام با بیان اینکه مقامات آمریکایی در گفت‌وگو با او از تلاش خود برای تغییر در مدیریت رسانه‌های دولتی غربی خبر دادند، از تلاش خود برای به‌دست گرفتن شبکه‌هایی مانند «صدای آمریکا» پرده برداشت. می‌توان اخراج روزهای گذشته «ستاره درخشش» در راس «صدای آمریکا» را در همین چهارچوب ارزیابی کرد.

انتهای متن/

«ربع پهلوی» چند روز پیش در مصاحبه‌ای با «مهدی خلجی» با آنکه ادعا کرد دلبستگی به حکومت پادشاهی ندارد و در واقع صرفا به دنبال حکومتی از نوع پادشاهی بعد از سرنگونی(!) جمهوری‌اسلامی نیست، اما بار دیگر به تعریف و تمجید از رژیم پهلوی پرداخت.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.6 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme