https://telegram.me/empireoflies

ستایش اکبر گنجی از قدرت سردار سلیمانی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پیروزی های جبهه مقاومت که در پی رهبری داهیانه رهبر معظوم انقلاب که با استفاده از آموزه های امام راحل در چند سال اخیر در منطقه خاورمیانه رخ داده است چیزی نیست که بتوان ان را کتمان نمود و این پیروزی ها و زبونی و ذلت قدرت های بزرگی مثل آمریکا و انگلیس و سگ نگهبانشان اسرائیل در معادلات چند ساله اخیر کاملا عیان و روشن است.

این تحولات و تغییر معادلات و افزایش قدرت منطقه ای چه بسا جهانی مقاومت به رهبری ایران اسلامی تا جایی پیش رفته که حتی مخالفان سرسخت جمهوری اسلامی که از راه مزدوری برای اربابان آمریکایی خود ارتزاق می کنند به این قدرت در جهان امروز خاضعانه اعتراف می کنند.

به عنوان مثال یکی از این افراد که به نوعی تئوریسین و نظریه پرداز جریان های ضد انقلاب و تجدید نظر طلب در خارج کشور محسوب می شود اخیرا به واسطه سخنان یکی از نمایندگان سابق مجلس شورای اسلامی اعتراف کرده که ایران توانسته در منطقه پر آشوب خاورمیانه نه تنها امنیت خود را حفظ کند بلکه قدرت های دیگر مخالف آمریکا را با خود هم سو نماید.

اگبر گنجی که سالها در نشریات اصلاح طلب به عنوان سردبیر و نویسنده فعالیت می کرده  با اشاره به توانمندی ایران در متحد کردن یکی از قدرت های اتمی جهان در جنگ سوریه به نفع مقاومت در فیس بوک خود می نویسد:”قدرت را ببینید، آدم هفت خطی مثل پوتین که سال ها از اعضای بلند پایه ک. گ. ب بود و از ۱۹۹۹ تاکنون قدرت را در روسیه در چنگ دارد و کشورش یکی از دو قدرت اتمی بزرگ جهان است، با اندکی گفت و گوی با سردار سلیمانی، تابع اهداف و نقشه راه ایران می شود.

وی در بخشی دیگر از نوشته خود که نشان می دهد ضد انقلاب تا چه حد افسرده و مایوس از فعالیت های خود بر علیه نظام مقس اسلامی هستند از زبان دکتر زاکانی می نویسد:”در ابتدا روسیه به ایران پیام داد که همراه با راهبرد آمریکا خواهان کناره گیری بشار اسد از نظام سوریه است اما با صحبت‌های سردار قاسم سلیمانی، پوتین از تصمیم خود منصرف شد. سردار سلیمانی با پوتین در این زمینه صحبت کرد و پوتین با استدلال‌های سردار سلیمانی قانع شد که برای تامین امنیت و منافع کشور خود وارد سوریه شود و روسیه در نقشه راه ایران حرکت کرد و در چارچوبی که ایران تنظیم کرد قرار گرفت….پوتین به قاسم سلیمانی و ولایتی گفت که جمهوری اسلامی ایران نگاه خود درباره اسلام را در میان مسلمانان روسیه ترویج کند تا عربستان موفق نشود اسلام مد نظر خود را در میان مسلمانان روسیه ترویج کند”.

همه این نشانه ها حجتی است برای دیگر افرادی که به امید کسب قدرت و زیر سایه ابر قدرت ها قرار گرفتن به دیار غربت می روند ولی اگر خوب بنگرند می بینند که ضد انقلابیون منصف و کسانی که سال ها در دامن غرب نوکری کرده اند به عظمت و قدرت نظام مقدس اسلامی اعتراف دارند و همواره در مقابل این قدرت اگز نفس عماره شان اجازه دهد سر تعظیم فرود می آورند.

لازم به یاد آوریست «اکبر گنجی» در طول سالهایی که در اروپا و آمریکا به سر می‌برد، از طریق جایزه‌هایی که از نهادهای مختلف غربیِ وابسته به دولت‌های اروپایی دریافت کرده، امرار معاش می‌کند. البته در سالهای اخیر کار گنجی به جایی رسیده که در مقالات خود قرآن کریم را کلام انسان می‌داند و در مقالاتی دیگر وجود مقدس امام زمان(عج) را منکر می‌شود. همچنین او در مقالاتی دیگر از لواط و همجنس‌گرایی حمایت کرده است!

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme