https://telegram.me/empireoflies

ساینس مانیتور: آمریکا در موضع بسیار ضعیفی قرار گرفته است

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: روزنامه آمریکایی «کریستین ساینس مانیتور» به نقل از تحلیلگران منطقه‌ای نوشت که روسیه و ایران اینک موضع غالب را در سوریه دارند درحالی‌که آمریکا از موضع ضعف رفتار می‌کند.

«جولین بارنز دسی» تحلیلگر ارشد «اندیشکده شورای روابط خارجی اروپا» به این نشریه گفت:«آمریکا و متحدانش چون ترکیه و کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس سال‌ها از شورشیان ضد دولت بشار اسد در سوریه در نبرد نیابتی حمایت کردند اما امروز آمریکایی‌ها در موضع بسیار ضعیفی قرار دارند و حصول نتایج موفقیت آمیز که موجب فشار بر تهران و دمشق شود نیاز‌مند اقدام نظامی شدیدتر و وسیع‌تر از آنچه است که اینک “دونالد ترامپ” رئیس جمهور آمریکا آماده انجام آن است.

این تحلیگر ارشد افزود با وجود تناقض ذاتی در سیاست آمریکا با اتحادیه اروپا و سازمان ملل متحد ، روسیه که قدرت هوایی‌اش موجب بقای اسد شد، می‌تواند با فشار او را برای مصالحه به میز مذاکره بیاورد. اما سیاست‌های اعلام شده ضد ایرانی آمریکا به طور محتمل هرگونه امیدی را برای رسیدن به چنین نتیجه‌ای از بین می‌برد.

انتهای پیام/

امپراتوری دروغ: انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: روزنامه آمریکایی «کریستین ساینس مانیتور» به نقل از تحلیلگران منطقه‌ای نوشت که روسیه و ایران اینک موضع غالب را در سوریه دارند درحالی‌که آمریکا از موضع ضعف رفتار می‌کند. «جولین بارنز دسی» تحلیلگر ارشد «اندیشکده شورای روابط خارجی اروپا» به این نشریه گفت:«آمریکا و متحدانش چون …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme