https://telegram.me/empireoflies

سایت CIA نگران وضعیت اینترنت

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: وبسایت «ایران وایر» یکی از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه است که توسط «مازیار بهاری» جاسوس سابق بازداشت شده در ایران تاسیس شده و با بودجه دولت آمریکا برای پیشبرد اهداف ضدایرانی فعالیت می‌کند.

این وبسایت ضدانقلاب که اخیراً از اغتشاشات و سنگ‌پراکنی‌ها در چند شهر ایران حمایت نمود، در گزارشی به وضعیت اینترنت در ایران پرداخت و ادعا کرد که دولت و سپاه اینترنت و جریان گردش آزاد اطلاعات در ایران را به زنجیر کشیده‌اند!

«ایران وایر» در حالی طی روزهای اخیر مانند بسیاری از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه درباره وضعیت اینترنت در ایران و نظارت بر آن مقالات متعددی منتشر کرده و مدعی شده دستگاه‌های حکومتی بر آن نظارت سفت و سختی دارند که تاکنون هیچ چیز درباره نظارت بسیار شدید بر اینترنت و فضای مجازی توسط دستگاه‌های حاکمیتی و امنیتی در آمریکا نگفته است.

واقعیت این است که دستگاه‌های امنیتی آمریکا و در راس آنها وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) و سازمان NSA نه‌تنها نظارت گسترده و کاملی بر اینترنت در آمریکا دارند، بلکه اینترنت و فضای مجازی سراسر کشورهای دنیا را زیرنظر دارند و حتی اگر بخواهند می‌توانند بخش عمده‌ای از اینترنت دنیا را مختلف کرده یا در راستای سیاست‌های خود به کار بگیرند.

البته از سایتی مانند «ایران وایر» که زیر نظر سازمان CIA فعالیت می‌کند، انتظاری به بیان واقعیت‌ها نیست. اما برای آگاهی بیشتر در این موضوعات، مخاطبین گرامی را به تحقیق بیشتر درباره نقش سازمان NSA دعوت می‌کنیم.

انتهای متن/

وبسایت «ایران وایر» یکی از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه است که توسط «مازیار بهاری» جاسوس سابق بازداشت شده در ایران تاسیس شده و با بودجه دولت آمریکا برای پیشبرد اهداف ضدایرانی فعالیت می‌کند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme