https://telegram.me/empireoflies

سایت مستهجنی که دامن نظامیان آمریکایی را هم گرفت!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در پایگاه اینترنتی اشلی مادیسون (Ashley Madison)، افرادی که می خواستند به همسرانشان خیانت کنند، به این وبگاه مراجعه و با دیگرانی که می خواستند به همسرانشان خیانت کنند، آشنا می شدند. این وب سایت کاربران خود را با شعار «زندگی کوتاهه، یک عشق بازی داشته باش» کاربران خود را ترغیب به خیانت علیه همسرانشان می کرد.

چندی پیش گروه هکری موسوم به Impact Team با نفوذ در این سایت، اطلاعات ۳۷ میلیون نفر را به دست آوردند و هشدار دادند اگر شرکت ای ال ام (Avid Life Media (ALM، مالک این وبگاه، آن را تعطیل نکند، اطلاعات مشتریان را منتشر خواهد کرد.
 
هکرها در نهایت به وعده خود عمل کردند و چندی پیش داده های کاربران این سایت غیر اخلاقی را در اینترنت در معرض عموم قرار دادند. در پی انتشار مشخصات مشتریان اشلی مادیسون، اطلاعات یک میلیون و دویست همسر خائن در انگلیس  نیز افشا شد و احتمال می رود تصاویر مستهجن این مشتریان نیز بزودی منتشر شود که موج نگرانی همسران خائن را در پی داشته است.
 

انتشار داده های کاربران این سایت غیر اخلاقی همچنین در آمریکا جنجال برانگیز شده است. چراکه خیانت هزاران شخصیت سیاسی و نظامی این کشور در زندگی زناشویی را فاش می کند. در لیست اطلاعات منتشر شده از داده های کاربران این سایت بیش از ۱۵۰۰۰ اطلاعات حساب کاربری با دامنه .mil و .gov متعلق به حوزه نظامی و دولتی آمریکا مشاهده می شود.  لیست کامل این اطلاعات در اینجا آورده شده است.

 

اطلاعات نظامیان و دولت مردان امریکایی در پایگاه غیر اخلاقی Ashley Madison

 

اگر چه برخی رکوردهای این لیست به نظر جعلی می رسد، اما رکوردهایی با جزئیات کامل حساب کاربری شامل پروفایل های مطابق با اطلاعات حساب بانکی و شخصی افراد به سختی قابل انکار است. وزارت دفاع آمریکا تا کنون واکنش صریحی در این باره نشان نداده است اما یکی از سخنگویان پنتاگون در ایمیلی اظهار داشته : “ما از این موضوع آگاه هستیم. با این حال خدمات ما در یک محل متمرکز نیست و تایید آدرس ها توسط سرویس های ما زمان بر است.”

با این وجود بسیاری از آدرس های ایمیل افشا شده مربوط به مراکز نظامی خاص آمریکایی است. برای مثال ۳۲ آدرس در لیست بهcvn74.navy.mil ختم می شود که مربوط به ناوگان هوابرد ایالات متحده است.

تحلیل ها نشان می دهد ۱۶۵۵ مورد از آدرس ها مربوط به دامنه navy.mil ، ۸۰۹ مورد مربوط به دامنه usmc.mil (نیروی دریایی marin) و ۲۰۶ مورد با پسوند mail.mil ختم می شوند.

این در حالیست که استفاده از رایانه یا حساب ایمیل .mil برای دسترسی یا ثبت نام در سایت های پورنوگرافی طبق قوانین وزارت دفاع آمریکا ممنوع است و با متخطیان برابر قوانین دادگاه نظامی آمریکا برخورد خواهد شد.

شرکت ALM در پاسخ به خبرگزاری رویتر برخی از داده های منتشر شده را تایید کرده اما گفته، هرگز داده های کارت اعتباری افراد را بر روی وب سایت نگهداری نمی کرده است.

این پایگاه اینترنتی از کاربران خود مبلغ نوزده دلار برای پاک کردن پرونده هایشان بلافاصله پس از هک شدن درخواست کرده بود، اما این تلاش ها به جایی نرسید.

گفتنی است؛ اطلاعات فاش شده از این پایگاه نشان می دهد مردان بیش از نود درصد از کاربران این پایگاه را تشکیل می دهند.

انتهای پیام/بولتن نیوز

وب سایتی که کاربران خودرا به خیانت به همسرانشان ترغیب می کرد هک شده و اطلاعات کاربران در اینترنت منتشر شده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme