https://telegram.me/empireoflies

ساواک مظلوم بود، اگر قبول ندارید سند ارائه کنید!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: ضدانقلاب‌های سلطنت‌طلب که از ۳۶ سال گذشته و پس از انقلاب شکوهمند اسلامی، با سیلی مردم ایران مواجه شده و برای همیشه جایگاه و قدرت خود را از دست دادند، به دنبال تطهیر وجهه سیاه خود هستند.

«امید شریفی دانا» ضدانقلاب سلطنت‌طلب مقیم استکهلم و مُرید خاندان پهلوی که در موسسه‌ای ضداسلامی در این شهر فعالیت می‌کند، با آنکه چند روز پیش از جنایت نیروهای امنیتی مصر در کشتار مردم این کشور حمایت کرده و مردم انقلابی مصر را “ارازل و اوباش” نامید و آرزو کرده بود “ایکاش جوانان انقلابی بیشتری در سال ۵۷ کشته می‌شدند تا رژیم پهلوی سرنگون نشود”، اکنون برای تطهیر جنایات رژیم پهلوی و سازمان ساواک دست و پا می‌زند.

این سینه‌چاک «رضا میرپنج» بدون اشاره به جنایات رژیم پهلوی در ایام انقلاب اسلامیِ مردم ایران و شهادت بیش از ۳ هزار نفر از مردم ایران در سال‌های پیش از انقلاب و به ویژه فاجعه ۱۷ شهریور سال ۱۳۵۷ ، با وقاحت تمام، مردم انقلابی ایران را “شورشی” خطاب کرد.

«امید شریفی دانا» که پیشتر از ناامیدی و سرخوردگی خود و همراهانش در راه مبارزه و سرنگونی نظام مردمی جمهوری اسلامی سخن گفته بود، خودش را در برابر مردم قرار داده و گفته است: “ایکاش در سال ۵۷ سران کشورمان به مانند ژنرال سیسی و ارتش و پلیس وظیفه‌شناس مصر بدون در نظر گرفتن یاوه‌های رسانه‌های غربی عمل می‌کردند (و همه مردم انقلابی را می‌کشتند) …

«امید شریفی دانا» که خود را از رهبران سلطنت‌طلب‌های خارج‌نشین می‌داند، در سخنان مضحکی ضمن حمایت از سازمان امنیت رژیم پهلوی «ساواک»، عوامل و سردمداران آن را افراد مظلومی دانست که مورد سختی‌های بسیاری قرار گرفتند.

این ضدانقلاب فراری که اکنون نیز با باقی‌مانده‌های ساواک در خارج از کشور ارتباط دارد، مدعی شد که پس از انقلاب اسلامی درباره سازمان مخوف ساواک دروغ‌های بسیاری گفته شده است و عوامل آن افرادی میهن‌پرست، جان‌برکف و دلسوزی بوده‌اند!!

امید دانا ، ضدانقلاب سلطنت‌طلب مقیم سوئد و یکی از رهبران سلطنت‌طلب‌ها !

امید دانا ، ضدانقلاب مقیم سوئد و یکی از رهبران سلطنت‌طلب‌ها !

سلطنت‌ها همواره کودتای ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ که با حمایت آمریکا و انگلیس در جهت حفظ رژیم پهلوی انجام شده بود را “رستاخیر ملی در جهت حمایت از پهلوی” می‌دانند! آنها، سازمان مخوف ساواک را تنها سازمانی در جهت منافع ملت ایران و نه خاندان پهلوی می‌دانند!

«امید شریفی دانا» که گفته بود با ارائه سند می‌خواهد ثابت کند که ساواک مظلوم بوده است، با پخش سخنان یکی از مسئولان سابق ساواک به نام «احمد فراستی» که در شبکه ضدانقلاب «کانال یک» (مربوط به «شهرام همایون» در لس‌آنجلس) سخن می‌گفت، مدعی شد که کار اصلی ساواک تنها این بود که مشکلات مردم را به گوش مسئولان می‌رساند تا مسئولان آن مشکلات را رفع کنند!

این ضدانقلاب سلطنت‌طلب حتی پا را فراتر گذاشت و برای مظلوم‌نمایی ساواک در سخنان مضحکی مدعی شد که عوامل ساواک هیچ زندانی را نمی‌زدند، بلکه این زندانی‌ها بودند که زندان‌بانان ساواک را می‌زدند و مورد آزار و اذیت قرار می‌دادند!! البته وی در ادامه نتوانست منکر این شود که شکنجه‌گران ساواک زندانیان را شلاغ می‌‌زدند.

استناد «امید دانا» به سخنان «احمد فراستی» رهبر عملیات اداره سوم ساواک، به عنوان سند پاک و بی‌گناه بودن ساواک!

استناد «امید دانا» به سخنان «احمد فراستی» رهبر عملیات اداره سوم ساواک، به عنوان سند پاک و بی‌گناه بودن ساواک!

«امید دانا» که پس از نقش‌آفرینی در فتنه سال ۸۸ و حوادث عاشورای این سال دستگیر شده و سپس مورد عفو نظام اسلامی قرار گرفته بود، بعد از مدتی از کشور گریخت به بهانه همجنس‌بازی از کشور سوئد پناهندگی گرفت.

این ضدانقلاب سلطنت‌طلب، منکر جنایات شکنجه‌گران ساواک از جمله «تهرانی» شد و گفت که وی تنها بولتن‌نویس ساواک بوده و هیچ‌کس را شکنجه نکرده است!

نمونه‌ای از به‌اصطلاح اسناد ارائه شده توسط «امید دانا» برای اثبات بی‌گناهی و مظلومیت ساواک!

نمونه‌ای از به‌اصطلاح اسناد ارائه شده توسط «امید دانا» ضدانقلاب سلطنت‌طلب برای اثبات بی‌گناهی و مظلومیت ساواک!

«امید دانا» برای اثبات بی‌گناهی رژیم پهلوی و ساواک، مدعی شد هیچ تصویری از نشانه‌های شکنجه‌های ساواک وجود ندارد. وی گفته است یکی از دلایل اثبات بی‌گناهی ساواک این است که هیچ‌کس تاکنون تصویری از شکنجه‌های خود توسط ساواک منتشر نکرده است!

این ضدانقلاب سلطنت‌طلب که تاکنون چندین بار از برخورد شدید رژیم پهلوی با مردم انقلابی ایران در پیش از انقلاب اسلامی سال ۵۷ حمایت کرده است، در سخنی که حتی با انتقاد برخی از همقطارانش مواجه شد، گفته است که حتی انتشار تصویر شنجه ساواک نیز قبول نیست، بلکه باید ثابت شود که این شنجه‌ها توسط ساواک انجام شده است!

به نظر این ضدانقلاب سلطنت‌طلب، گویا هر زندانی دوران رژیم پهلوی باید همراه خود یک دوربین عکاسی و فیلم‌برداری در درون زندان می‌داشت و از شکنجه‌های خود عکس‌برداری می‌کرد تا اکنون بعد از ۳۶ سال بتواند ثابت کند که شکنجه شده است! هر چند که اینگونه سخنان سلطنت‌طلب‌ها در طول سالهای پس از انقلاب اسلامی آنقدر سخیف بوده که نیاز به پاسخ ندارد.

شهید-رجایی

شهید محمدعلی رجایی در سالهای ابتدایی انقلاب اسلامی و در سفر به سازمان ملل، در برابر خبرنگاران خارجی، علایم شکنجه‌های دوران رژیم پهلوی و عوامل ساواک را نشان می‌دهد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme