https://telegram.me/empireoflies

سانسور قتل وحشیانه زن فلسطینی در امپراتوری دروغ

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:سربازان رژیم صهیونیستی در آستانه سومین انتفاضه مسجد الاقصی در سرزمین های اشغالی به طرف یک  زن ۲۸ ساله آتش گشودند و وی را به شهادت رساندند .

سربازان رژیم تل آویو در ایستگاه اتوبوس منطقه العفوله در شهر الناصره مرکز قدس اشغالی به “اسراء عابد” تیراندازی کردند. این درحالی است که ویدئوی منتشر شده از این حادثه نشان می‌دهد این زن فلسطینی هیچ اقدامی انجام نداده بود و سربازان اسرائیلی ابتدا او را تهدید و سپس به وی شلیک کردند. گفتنی است، عابد دانشجوی و دارای سه کودک است.

فیلم این اقدام وحشیانه صهیونیست ها که موجی از خشم و نفرت را در سراسر جهان بر انگیخته است به سرعت در فضای شبکه های اجتماعی منتشر می شود و باعث شده فلسطینیان در تمامی سرزمین های اشغالی در مبارزه خود مصمم تر شوند .

در این میان رسانه های بیگانه که مترصد هستند از هر فرصتی برای ضربه زدن به اسلام و محور مقاومت استفاده کنند ،کوچکترین خبری را در این خصوص منعکس نکردند .این رسانه ها که در شایعه سازی و سانسور خبری ید طولایی دارند و ماجراجویی های این بنگاه های خبری در حوادث مختلف در سال های اخیر چه در داخل و یا خارج کشوراز دید کسی پنهان نمانده ،حتی خبر شهادت این دختر جوان فلسطینی را نیز منعکس نکردند انگار فلسطین یک نقطه از دنیاست که دوربین های تلویزیونی نیز آن را تحریم کرده اند.

در ماجرای کشته شدن مشکوک دختری در یکی از خیابان های تهران در سال ۸۸ بی بی سی فارسی در موجی گسترده صد ها بار این قتل مشکوک را در بخش های خبری خود منعکس می کند تا جایی که دولت انگلیس برای یادبودش بورس تحصیلی به نامش در آکسفورد راه اندازی می کند و البته بماند که چندی بعد از قتل این دختر در تهران نامزد سابق وی سر از اسراییل در می آورد و با رئیس جمهور وقت این رژیم ملاقات می کند که از این مناسبات می توان سناریو سازی قتل این دختر را به راحتی فهم کرد .

اما آنجایی که دژخیمان آل صهیون دختری را به دلیل سرپیچی از فرمان سربازان به برداشتن حجاب زیر رگبار گلوله می گیرند را هیچ رسانه ای نمی بیند و اساسا این گونه تصاویر جایی در رسانه های غربی ندارند و شامل قوانین تحریم می شوند !!!

البته این گونه اخبار که از طرف رسانه های غربی سانسور می شوند به همین جا ختم نمی شود چند سال پیش در اقدامی جنایتکارانه در یک جلسه دادگاه در آلمان زنی در جلوی دیدگان همسر و فرزندش و قاضی و سربازان مسلح توسط مردی که به وی چند هفته قبلتر به دلیل حجاب اسلامی توهین نموده بود با ضربات چاقو به قتل رسید،دولت های اروپایی و غربی تماما این حادثه وحشتناک را سانسور نمودند و به خانواده این زن مصری اجازه مصاحبه با رسانه ها را ندادند هرچند این گونه اقدامات نژاد پرستانه در رسانه های غربی تا وقتی که بر علیه مسلمانان باشد جایی ندارد .

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme