https://telegram.me/empireoflies
پلیس لندن روز شنبه ۷ اکتبر ۲۰۱۷ اعلام کرد یک خودور در نزدیکی موزه تاریخ طبیعی این شهر تعدادی از شهروندان را زیر گرفت.

سانسور بی‌بی‌سی از زیرگرفتن عابران توسط خودرویی در لندن

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغپلیس لندن روز شنبه ۷ اکتبر ۲۰۱۷ اعلام کرد یک خودور در نزدیکی موزه تاریخ طبیعی این شهر تعدادی از شهروندان را زیر گرفت. خودرو وارد پیاده‌رویی شد که گردشگران از آن عبور می‌کنند و پلیس راننده این خودرو را دستگیر کرد.

شاهدان عینی گفتند که یک خودوری تویوتای سیاه‌رنگ به سمت گروهی از افراد که در یک پیاده‌رو در نزدیکی موزه تاریخ طبیعی لندن ایستاده بودند، حرکت کرد و با بالا رفتن از پیاده‌رو، تعدادی از آنها را زیر گرفت.

پایگاه‌های خبری محلی گزارش کردند که بیش از ۱۰ نفر در این حادثه آسیب دیده و به بیمارستان منتقل شدند. راننده خودرو نیز که گمان می‌رود به عمد دست به این اقدام زده، دستگیر شد.

روزنامه دیلی میل بریتانیا در پایگاه الکترونیکی خود خبر داد که صدها گردشگر هراسان از محل حادثه به نقاط امن منتقل شدند.

 

شاهدان عینی گفتند که نیروهای پلیس مسلح به سرعت در محل حاضر شده و همه منطقه را تحت کنترل خود در آوردند. آمبولانس‌های زیادی نیز به منطقه آمده و افراد زخمی را به بیمارستان منتقل کردند. هنوز از تعداد زخمی‌ها آمار دقیقی در دست نیست.

بریتانیا در ماه‌های گذشته شاهد حوادث متعددی از این نوع بود. چندی پیش در لندن و منچستر ۳۵ نفر را کشتند. یک شهروند نیز در حادثه به زیر گرفته شدن نمازگزاران لندن کشته و تعدادی دیگر زخمی شدند.

با این وجود رسانه‌های بریتانیایی گزارش کردند که یک خودرو وارد پیاده‌رویی شده که گردشگران از آن عبور می‌کنند ولی پلیس این اتفاق را یک حادثه ترویستی تلقی نمی‌کند.

انتهای پیام/روباه نیوز

پلیس لندن روز شنبه ۷ اکتبر ۲۰۱۷ اعلام کرد یک خودور در نزدیکی موزه تاریخ طبیعی این شهر تعدادی از شهروندان را زیر گرفت.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. درود – اگه بازم مثل این دارید بگذارید

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme