https://telegram.me/empireoflies

سال ۲۰۱۷ برای «ربع پهلوی» با انتقاد آغاز شد!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در حالی چند روز از پایان سال ۲۰۱۶ میلادی می‌گذرد که این سال را می‌توان از نظر سیاسی بدترین سال عمر «رضا (ربع) پهلوی» دانست.

«ربع پهلوی» در سال ۲۰۱۶ به‌سبب پشت کردن به تاج و تخت خاندان پهلوی و انتقاد به عملکرد پدرانش، از سوی بسیاری از سلطنت‌طلبان و سران این جریان مورد سرزنش قرار گرفت. علاوه بر این، موضع‌گیری‌های ضدملی وی در مصاحبه با رسانه‌های سعودی بر این موضوع دامن زد.

هنگامی انتقادات و هجمه‌ها به «ربع پهلوی» بیشتر شد که خبرهایی درباره ارتباط او با شاهزاده‌های سعودی و دریافت پول از آنها برای مبارزه با جمهوری‌اسلامی علنی شد. البته خود «ربع پهلوی» هم در مصاحبه با «کیهان لندن» منکر این خبر نشد و ادعا کرد اگر از مراکز غیردولتی به او کمک شود، آن را می‌پذیرد!

در حالی سال ۲۰۱۶ را می‌توان سال سقوط «ربع پهلوی» با شیب تند دانست که سال ۲۰۱۷ هم برای او با انتقاد اطرافیان سابقش شروع شد.

«شهرام همایون» در یکی از نخستین برنامه‌هایش در سال جدید میلادی، با انتقاد به عملکرد «ربع پهلوی» و تلویزیونش، گفت: “ این آقا (رضا پهلوی) آمده از طرفدارانش درخواست کمک کرده. ما فکر میکردیم چند ده ملیلون دلار کمک شود اما فقط ۷۰-۸۰ هزار دلار به او کمک کرده‌اند! واقعا این موضوع جُک است چطور باید دنیا روی این فرد حساب باز کند؟ شورایی درست کردند که همه افراد انشعاب کردن و یا از آن خارج شدند

مدیر تلویزیون لس‌آنجلسی «کانال یک» با بیان اینکه نمی‌شود با شعار دادن کار سیاسی کرد، گفت: “ آدم وقتی تعداد بازدیدکنندگان برنامه‌های تلویزیون رضا پهلوی را می‌بیند خجالت می‌کشد و وقتی برنامه‌های مورد تایید او را می‌بیند بیشتر شبیه جُک است

با این شروع، به نظر می‌رسد «ربع پهلوی» در سال جدید میلادی هم وضعیت خوبی نخواهد داشت و سیر سقوط او ادامه داشته و ممکن است با تداوم روند موجود تا چندی دیگر کسی حتی جواب سلام او را ندهد!

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme