https://telegram.me/empireoflies

سال نو متفاوت آلمانی‌ها؛ از سرقت تا آزار جنسی آشکار +تصویر

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در حال حاضر مردم دنیا با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می کنند، اما از این میان تاکنون نتوانسته در برابر ناامنی چاره ای اندیشه کند. وجود ناامنی در هر کشوری مساوی با آسیب های جانی و مالی است. در طبقه بندی نیازهای اساسی انسان نیز، امنیت جزو اولویت های نخست قرار دارد.

شب سال نو میلادی برای بسیاری از شهروندان آلمانی بسیار تلخ سپری شد. به گفته اداره پلیس شهر کلن تعداد گزارش های دریافت شده مربوط به سرقت، رفتارهای خشونت آمیز و تجاوز جنسی تاکنون بی سابقه بوده است! در شب سال نو عده ای از شهروندان آلمانی که در ایستگاه مرکزی شهر حضور داشتند مورد دزدی و مزاحمت جنسی قرار گرفتند و عده ی دیگر از شهروندان آلمانی که در اطراف کلیسای جامع گرد هم جمع شده بودند مورد تعدی کلامی و رفتاری قرار گرفتند.

از این میان «تجاوز جنسی آشکار» به یک زن قابل تامل است! این اتفاق در حالی رخ داده است که در کشورهای غربی اصولا منعی برای آزادی های جنسی وجود ندارد، با اینهمه در شب سال نو یک زن مورد تجاوز جنسی آشکار در شهر کلن آلمان قرار می گیرد. در حال حاضر ناامنی در کشورهای غربی وسعت بیشتری را در بر می گیرد که آزار جنسی تنها یکی از این موارد است. مهم تر از همه مفهوم «امنیت» است که در کشورهای غربی بیش از گذشته معنای خود را از دست داده است. حضورهای تروریست ها و انجام عملیات تروریستی نهایت ناامنی در کشورهای غربی است.

 

در همین رابطه ولفگانگ آلبرز، رئیس پلیس شهر کلن می‌گوید آمار شکایات شب سال نو در این شهر یک رکورد است. آلبرز روز دوشنبه (چهارم ژانویه/۱۴ دی) گفت ۱۵ زن به طور مشخص از تعدی جنسی به خود شکایت کرده‌اند که یک مورد آن «تجاوز آشکار جنسی» است.

ماجرا از این قرار است که گروهی متشکل از ۴۰۰ تا ۵۰۰ جوان از ساعت ۲۳ آخرین روز سال، جلوی ایستگاه مرکزی قطار و روبروی کلیسای جامع اقدام به آتش‌بازی می‌کنند و در زمان تحویل سال، تعداد این افراد به حدود هزار نفر می‌رسد.

موضوع جالب توجه اینکه رسانه های آلمانی بار دیگر انگشت اتهام را به سوی مسلمانان و عرب زبانان نشانه رفتند. به گزارش رسانه آلمانی دویچه وله [وابسته به دولت آلمان] گفته شده که این افراد این گروه بین ۱۵ تا ۳۵ سال سن داشته و چهره‌هایشان به مردمان عرب و شمال آفریقا شبیه بوده است.

گفتنی است پس از حادثه تروریستی پاریس حساسیت ها نسبت به مسلمانان افزایش یافته و محدودیت های ویژه برای آنها در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/ما هستیم

بی رونقی بازار کسب و کار و بروز مشکلات مالی سبب شده که بسیاری اینگونه تصور کنند که شرایط زندگی در کشورهای غربی به مراتب بهتر از وضعیت داخل است!

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme