https://telegram.me/empireoflies
نتایج یک بررسی جدید بیانگر آن است، سالانه حدود یک صد هزار مرگ به دلیل خطاهای پزشکی در بیمارستان‌های ایالات متحده آمریکا رخ می‌دهد.

سالانه «یکصد هزار مرگ» به دلیل خطاهای پزشکی در آمریکا

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغبه نقل از دیلی‌میل، نتایج یک بررسی جدید بیانگر آن است که از هر ۸ پرستار آمریکایی یک پرستار با مصرف قرص تلاش می‌کند بیدار بماند. 

محققان این پژوهش تأکید می‌کنند: «کارکنان خسته برای هزاران اشتباه مرگبار در بیمارستان‌ها مسئول هستند».

مطالعه بیش از یک هزار پرستار در ایالات متحده آمریکا نشان می دهد، بیش از ۱۳ درصد پرستاران برای هوشیار ماندن از قرص استفاده می‌کنند و حدود  ۳۱ درصد آنها از بی‌خوابی مزمن و اختلال تغییر شغل رنج می‌برند.

براساس آمار موجود، سالانه حدود یک صد هزار مرگ در بیمارستان‌های ایالات متحده آمریکا به دلیل خطاهای پزشکی رخ می‌دهد.

این پژوهش تنها پرستاران را تحت پرسش و پاسخ قرار داده و واقعیت امر اینست که وضعیت پزشکان حادتر است، چراکه وزارت بهداشت آمریکا دچار کمبود کارکنان و پرسنل بخش پزشکی است.

این تحقیق توسط دانشگاه اوکلاهاما و به سرپرستی فرانسیس مسیح صورت گرفته است؛ محقق ارشد این مطالعه می‌گوید: «ما از تعداد پرستارانی که از اختلالات خواب، به ویژه بی‌خوابی مزمن و اختلال تغییر شغلی رنج می‌برند، شگفت زده شدیم».

کارشناسان علمی باور دارند، اختلال هورمون ممکن است در افرادی که در ساعت‌های غیر متعارف کار می‌کنند، رخ دهد؛ این اختلال میان پرستاران، پزشکان و به طور کلی افرادی که در شیفت شب کار می‌کنند رایج است. 

انتهای پیام/فارس

نتایج یک بررسی جدید بیانگر آن است، سالانه حدود یک صد هزار مرگ به دلیل خطاهای پزشکی در بیمارستان‌های ایالات متحده آمریکا رخ می‌دهد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme