https://telegram.me/empireoflies

سازمان‌های یک نفره سلطنت‌طلبان برای براندازی جمهوری اسلامی!

به گزارش «امپراتوری دروغ» به نقل از دیده‌بان، پس از انقلاب اسلامی یکی از اتفاقاتی که برای درباریان و سلطنت طلبان افتاد فرار از کشور با کوله باری از عناوین و اسامی ای همچون سناتور،تیمسار و فلان الدوله و اسامی بیشماری که تنهاخودشان مفهوم آن را متوجه می شدند،بود.

یادگاری که ایشان از ایران برای خود به ارمغان داشتند تحقیر شدیدی بود که به سادگی هم برای آنها قابل فراموشی نبود چرا که بعد از یک عمر زندگی با خدم و حشم اکنون در خانه های اصلی خود در اروپا تنها عنوان یک شهروند ساده را داشتند.

همین امر موجب شد که این افراد در طی سالیان پس از انقلاب برای خود تشکیلات هایی را راه اندازی کنند و در آن قالب برای دوستان خود در جلسات خانوادگی و یا در مناسبت ها عناوینی دست و پا نمایند و از آن بعنوان ارگان های براندازی جمهوری اسلامی ژست اپوزوسیونی خود را حفظ نمایند.

mehr11بزرگترین کاری که در این تشکل ها شاید اتفاق می افتاد راه اندازی یک وبلاگ یا سایت و یا تهیه تصاویر فوتوشاپی برای براندازی جمهوری اسلامی و در بهترین حالت تجمع های خانوادگی انگشت شمار است.

mehr4

به جرات می تواند گفت عدم وجود بدنه ای اجتماعی برای سلطنت طلبان در خارج از کشور همین امر است که عناوین به ارث رسیده برای آنها اجازه نمی داد ایشان در مقام فعالیت های جدی ظاهر شوند.

در آخرین مورد از این سازمان های یک نفره می توان به “سازمان مهر میهن” که توسط یکی از پیرزن های سلطنت طلب راه اندازی شده است.

mehr2

این سازمان یک نفره توسط خانمی به نام “ش.ن” در راستای براندازی جمهوری اسلامی راه اندازی شده است.

این سازمان در کارنامه خود یک تجمع چهار پنج نفری را نیز ثبت کرده است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme