https://telegram.me/empireoflies

زیبا کلام در مناظره با علینژاد: تو مرا فریب دادی!!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: شبکه  «من و تو» در سالگرد ۴۰ سالگی انقلاب برنامه با عنوان «کارنامه» را پخش می کند و در این برنامه سعی دارد که با دعوت از سرکردگان و رهبران اپوزیسیون ورشکسته خارج نشین کارنامه جمهوری اسلامی را منفی و سیاه جلوه دهد.

در چهل سالگی انقلاب تمامی اپوزیسیون با همکاری دول غربی معاند حداکثر تلاش خود را برای براندازی نظام اسلامی متمرکز کرده اند. این تلاش ها در همه ابعاد رسانه ای و تحریمی و سیاسی خود را نشان می دهد. شبکه من وتو که در ابتدای تاسیس خود را شبکه ای بزمی و تفریحی معرفی می کرد در سال های اخیر رویکردهای سیاسی افراطی را در قبال مردم ایران اتخاذ کرده تا جایی که عمده تحلیلگرانش از میان تروریستهای تابلو دار خارج نشین انتخاب می کند.

اما مسیح علی نژاد به واسطه خیانتهایی که در حق مردم ایران به ویژه زنان ایرانی و جنبش های زنان داشته و سالها با فریب زنان ایرانی سعی کرد سرمایه اجتماعی آنها را در دامن امثال ترامپ و پمپئو بریزد در این شبکه از جایگاه ویزه ای برخوردار است تا جایی که به مناسبتهای مختلف در این شبکه به وی تریبون داده می شود تا فعالیت های خود را تبلیغ نماید.

لازم به ذکر است که از وی به عنوان فعال حقوق زنان در ایران یاد می شود در حالی که عمده فعالیت های و برنامه هایش اساسا ربطی به زنان ایرانی ندارد و منش وی بیشتر به فعالی سیاسی شبیه است که قصد رهبری یک جریان اپوزیسیون سیاسی را دارد. وی که تا چند سال پیش خود را از اصلاح طلبان می دانست در یک سال گذشته به دلیل تغییر سیاست دولت آمریکا و دیگر دولت های غربی در قبال تجدید نظر طلبان داخلی و انتقاد از رویه آنها در مواجهه با نظام به شدت به آنها انتقاد می کند و آنها را همراه نظام در سیاست هایش می داند. علی نژاد و همراهان وی در جبهه ضد انقلاب در یک سال گذشته مروج این تئوری بوده اند که اصلاح طلبان دیگر قادر به برآورده کردن پروژه های دولت های غربی در ایران نیستند و آنها نیز باید از میدان خارج شوند و عملا خواهان براندازی نظام هستند.

این مواجهه ضد انقلاب با تجدید نظرطلبان داخلی را می توان در مناظره علی نزاد با زیباکلام در تلویزیون من وتو به وضوح مشاهده کرد. نکته جالب در برنامه چند شب پیش این شبکه، جدال لفظی زیباکلام، فعال سیاسی اصلاح طلب و مسیح علینژاد، خبرنگار صدای آمریکا بود. آنجا که علی نژاد زیبا کلام و اصلاح طلبان را در راستای سیاست یک سال گذشته اپوزیسیون متهم به همراهی با نظام و فریب مردم می کند و زیبا کلام هم برای فرار از اتهامی که به دلیل خطاهای لفظی وی و دوستانش در تجدید نظر طلبی به وی منتسب شده می گوید که علی نژاد و سخنانش برایش اهمیتی ندارد.

البته مسیح علینژاد هم با تندی به میان حرف های زیباکلام پریده و از وی سوال می کند که اگر اهمیتی ندارم پس چرا بارها با وی مصاحبه کرده است که زیباکلام ادعان می کند که فریب علینژاد را برای انجام مصاحبه خورده است! البته جدای از این که از فردی مثل زیبا کلام انتظار می رود در مواجهه با ضد انقلاب و مصاحبه با آنها از هوشمندی بیشتری برخوردار باشد که به راحتی فریب آنها را نخورد ولی این مواجهه تمام عیار ضدانقلاب با تمام جریان های سیاسی که در داخل مشغول فعالیت اند و حتی در مواقع بسیاری برخی از این جریانها در پازل ضدانقلاب بازی کرده اند می تواند موید این تحلیل باشد که جبهه اپوزیسیون در حال رسیدن به آخر خط رقابت سیاسی اش با نظام جمهوری اسلامی است چرا که انی جبهه حتی به پیاده نظام خود هم پشت کرده و حتی از پشت به آنها خنجر میزند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme