https://telegram.me/empireoflies

زیبا کلام در مصاحبه با علینژاد: پرچم جمهوری اسلامی هم باید لگد مال شود!!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: معصومه علینژاد قمی کلایی معروف به مسیح علینژاد که سال‌هاست در خارج کشور به نام خبرنگار مستقل به ارزش‌های ایرانیان توهین می‌کند مدتیست که بعد از جنجال تحریم ورزش زنان ایران به بیکاری مفرط مبتلا شده و دائم با افراد و مقامات کشوری و دانشگاهی تماس تلفنی میگیرد و از چالش های داخلی سوالاتی می پرسد تا بتواند در شبکه های خارجی فارسی زبان خودی نشان دهد یا این که به این واسطه کسب شهرت کند.

وی چند روز پیش در تماسی تلفنی با آقای دکتر رحیم پور ازغدی از وی در خصوص یکی از قاریان قرآن که اخیرا شبکه های ماهواره ای پرونده ای برایش تشکیل داده اند سوال می پرسد که دکتر رحیم پور پس از آگاهی از شخصیت تماس گیرنده به وی لقب جاسوس و فاحشه می دهد که حقا نیز علینژاد واجد این صفات می باشد.

اما علینژاد از رو نرفته و مجددا سعی می کند با تماس با یکی از اساتید دانشگاهی تهمت هایی را بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی از وی استخراج کند .

صادق زیبا کلام که در سال های اخیر سخنان و رفتارش مورد مزاح افراد در شبکه های اجتماعی بوده چند روز پیش در هنگام ورود به یکی از دانشگاه های مشهد سعی نمود از روی پرچم کشور های اسرائیل و آمریکا رد نشود و این واکنش او در شبکه های اجتماعی بازخورد فراوانی داشت.

زیبا کلام در مصاحبه با مسیح علی نژاد می گوید که متاسفانه آمریکا ستیزی به گفتمان اصلی انقلاب بدل شده و دیگر گفتمان های انقلاب را تحت الشعاع خودش قرار داده و این آمریکا ستیزی باعث شده بسیاری از کاستی ها و مشکلات در لوای این تئوری در حال فراموشی و سرپوش گذاشتن باشد.

وی در ادامه می گوید این از بدیهیات است که ما نباید به پرچم یک ملت توهین کنیم چون این پرچم سیصد میلیون آمریکایی است و اگر ما به واسطه جنایات آمریکا در طول تاریخ بخواهیم پرچم این کشور را لگد مال کنیم بنابراین باید پرچم روسیه ،آلمان و ژاپن را نیز به واسطه جنایاتشان در تاریخ لگد مال کنیم. چرا که این کشور ها هم جنایاتی را در تاریخ مرتکب شده اند.وی در ادامه سخنانش می گوید که اگر بنا را بر این بگذاریم همه کشور ها حتی خود ایران هم در گذشته جنایاتی را مرتکب شده پس باید بر روی پرچم جمهوری اسلامی هم لگد کنیم.

وی در جواب سوالی که علینژاد از وی در خصوص عواقب این لگد نکردن پرچم آمریکا می پرسد می گوید هم می ترسم و هم می خندم که مثلا اگر دادستانی مرا احضار کند به چه جرمی می خواهد مرا محاکمه کند.

لازم به ذکر است که در تظاهراتی که در آمریکا در پی پیروزی ترامپ بر پا شده بارها پرچم آمریکا در این کشور توسط تظاهر کنندگان به آتش کشیده شده است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme