https://telegram.me/empireoflies

اعتراف «بهروز صوراسرافیل» به زن‌بارگی خودش!

اختصاصی جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: بهروز صوراسرافیل از مدیران سابق شبکه‌های ماهواره‌ای لس‌آنجلسی و شبکه صدای آمریکا (VOA) که پیشینه توهین به ارزش‌های اسلامی و ائمه اطهار (ع) را در پرونده خود دارد، با انتشار خبری از شبکه جمهوری‌خواه و تندروری «فاکس‌نیوز» (Fox News) در صفحه فیسبوک خود، در سخنانی زشت و بی‌ادبانه که نشان از فساد اخلاقی و بی‌بند و باری وی است، نوشت بر اساس تحقیقات کاملا علمی(!) ثابت شده است که روزانه نگاه کردن مردها به بدن عریان زنان سبب بهبود عملکرد قلب آنها می‌شود!

وی که به دائم‌الخمری در بین ضدانقلاب خارج‌نشین معروف است و در جریان جنگ اخیر در غزه از حامیان سرسخت رژیم صهیونیستی بود، با تایید این تحقیق به اصطلاح علمی که توسط محققان آمریکایی انجام شده است، نوشته به نظرم روزى بیست دقیقه انجام این کار علمى‌تر و مؤثرتر است!

بهروز-صوراسرافیل---فساد-اخلاقی

گفتنی است، بهروز صوراسرافیل متولد ۱۳۲۹ هجری شمسی در تهران است. او پیش از انقلاب اسلامی‌در روزنامه آییندگان به روزنامه‌نگاری مشغول بوده است. وی پس از انقلاب اسلامی‌به فرانسه رفت و در آنجا ساکن شد. او در طول اقامت در اروپا روزنامه “ایران و جهان” را منتشر کرد و مدتی سردبیری “کیهان لندن”را بر عهده داشت. صوراسرافیل در سال ۱۳۷۸ اروپا را به مقصد آمریکا ترک کرد.

وی در اوایل اقامت خود در آمریکا مدیریت تعدادی از شبکه‌های لس آنجلسی را برعهده داشت. او که به فساد اخلاقی و بی‌بندوباری معروف است، پس از بهارلو برای مدتی مدیر بخش فارسی صدای آمریکا بود. صوراسرافیل اکنون به عنوان تحلیل‌گر در برخی از برنامه‌های این شبکه به عنوان مهمان حضور پیدا می‌کند. وی دارای خط و مشی سلطنت‌طلب و سکولار می‌باشد. صوراسرافیل چندی پیش در صفحه فیسبوک خود آمریکا را کشور آزادگان نامید!

فیلمی‌مربوط به سخنان ضداسلامی‌و ضدایرانی بهروز صوراسرافیل با عنوان «ما بی‌غیرتیم» در ذیل آمده است:

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

  1. این انسانها به چه چیز می بالن معلوم نیست ولی مطمئن باشید باید جوابگوی حرفهای زده شده باشد لعنت بر این بی شرم وحیا

  2. با سلام
    بنظرم ما از جناب آقای بهروز صور اسرافیل نادان تر در تمام کره ارضی که نه در تمام کهکشان راه شیری نداریم و باید به صحبتها و حرفهای ایشان مشابه فیلمهای طنز که انسانهای نادان را نشان میدهد نگاه کرد یادش بخیر یک زمانی که ماهواره روی بورس بود چقدر به ایشان زنگ میزدند و توهین به پدر و مادر و خواهر و هفت جد ایشان میکردند

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme