https://telegram.me/empireoflies

زندگی سگی برادران حسینی در رادیو فردا

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:  امروزه در دنیای غرب علاقه به فرزند و داشتن فرزند بسیار کمرنگ شده و به دلیل سبک زندگی پوچ و پلشتی که در این کشور ها تبلیغ می شود بسیاری از خانواده ها از داشتن فرزند ابا دارند و حاضر نیستند اندکی از خود گذشتگی از خود نشان دهند تا فرزندی را به دنیا بیاورند.

همین سبک زندگی در رسانه ها و دنیای فضای مجازی نیز تبلیغ می شود و سرمایه داران غربی به دلیل طمع به سود بیشتر این گونه سبک زندگی را ترویج می کنند.

لزوما کارکنان این رسانه ها نیز به دلیل این که در دنیای فضای مجازی مرتب حضور دارند این نوع سبک زندگی حیوانی را به مخاطبانشان پیشنهاد می کنند و برای این که این پیشنهادات در آنها اثر گزار باشد خود نیز همین شیوه را در زندگی شان در پیش می گیرند و مدام هم برایش تبلیغ می کنند.

یکی از این علایق در زندگی کارکنان رسانه ها و طیف هایی که خود را روشنفکر می دانند داشتن حیواناتی مثل سگ در خانه است که این سال ها بسیار رواج پیدا کرده.

کارکنان رادیو فردا و بی بی سی فارسی و البته در راس آنها شبکه من‌وتو نیز از این قاعده مستثنی نیستند و با جستجویی در صفحات شبکه های اجتماعی آنها می توان به این مهم پی برد.

یکی از این افراد که به صورت خانوادگی در رادیو فردا حضور دارند کامبیز حسینی است که با برادرش کیوان حسینی از کسانی هستند که بر علیه سبک ایرانی اسلامی در این رسانه مشغول فعالیتند.

وی در چند روز اخیر در توئیتر خود حقیقت زندگی خود را گفته و از علاقه ای که به سگ ها دارد هم چون برادرش اظهار داشته:” رفتم سگی به فرزندی قبول کنم دیروز! طرف گفت: میدونی چرا ما ادم ها عاشق سگها هستیم؟ گفتم: چرا؟ گفت:چون از همدیگر نا امید شده ایم!”

جالب این که فرین عاصمی دیگر کارمند رادیو فردا که به نوعی همسر برادر کامبیز حسینی است چند ماه پیش از درگذشت !!سگ خود گفته بود که چقدر برایشان دردناک بود. وی در خبری در فیس بوک اش منتشر کرد گفت که این سگ کوچک در پی بروز یک بیماری کلیوی و پس از ماه ها تلاش با این بیماری نهایتا عمرش را به صاحبانش داد و آنها را در غم و انده فرو برد!!!

فرین عاصمی‌ مدتی با کیوان حسینی که وی هم اصالتا شمالی است پس مستقر شدن در پراگ در یک خانه به صورت غیر رسمی زندگی می کردند اصطلاحا با یکدیگر ازدواج سپید کرده بودند تا این که بعد سال ها به گفته خودشان ازدواج رسمی کردند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme