https://telegram.me/empireoflies

زندگی اشرافی اردوغان و همسرش+تصاویر

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: روزنامه انگلیسی دیلی میل در گزارشی نوشت: اردوغان رئیس جمهور ترکیه و همسرش سالانه حدود ۴۳ میلیون پوند هزینه دارد. همسر وی به شدت به خرید لوازمات لوکس علاقمند است و باید گفت هر رول کاغذ دیواری حمام کاخ آنها حدود ۲ هزار پوند قیمت دارد.

دیلی میل افزود: ثروت اردوغان چیزی حدود ۱۳۹ میلیون پوند تخمین زده می شود و وی دارای سه کاخ می باشد. همسر وی به شدت به خرید از مغازه های لوکس عادت کرده است. هرچند که وی سعی دارد که ارزش های دقیق اسلامی را نیز رعایت کند. این در حالی است که یک چهارم از کشور وی به شدت در فقر بسر می برند و دومیلیون نفر در کشور ترکیه روز را تنها با ۳ پوند می گذرانند.

این روزنامه در ادامه افزود: کاخ اردوغان از بهترین مواد ساخته شده است و بسیاری از لوازمات لوکس آن از کشور های اروپایی به ترکیه آورده شده اند. کاخ این رئیس جمهور مستبد حدود ۵۰۰ میلیون پوند قیمت گذاری شده است و باید گفت کاخ های وی غرق در طلاکاری شده اند.

انتهای پیام/جام نیوز

اردوغان رئیس جمهور ترکیه و همسرش سالانه حدود ۴۳ میلیون پوند هزینه دارد. همسر وی به شدت به خرید لوازمات لوکس علاقمند است و باید گفت هر رول کاغذ دیواری حمام کاخ آنها حدود ۲ هزار پوند قیمت دارد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme