https://telegram.me/empireoflies

۸۷ درصد زنان فرانسوی قربانی آزار جنسی در حمل و نقل عمومی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: براساس تحقیقات، ۸۷ درصد از زنان فرانسوی که از خدمات حمل و نقل عمومی استفاده می‌کنند قربانی آزار جنسی بوده‌اند.

زنان فرانسوی در هراس آزارهای جنسی در سرویس های خدمات عمومی تغییر رویه داده اند. از هر سه زن دو نفر زمانی که قصد استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی را دارند، نوع پوشش خود را تغییر می دهند و به جای دامن از شلوار استفاده می کنند.

گزارشگر این شبکه گفت: برخی از ازدحام واگن های قطار ، برای رفتارهای غیر اخلاقی و تماس فیزیکی با زن ها سوء استفاده می کنند. واحد مبارزه با مزاحمان در بخش حمل و نقل عمومی به شناسایی این  افراد مبادرت می کند. چرا که این نوع از آزار جنسی در بخش حمل و نقل عمومی به امری روزمره مبدل شده است. بر اساس تحقیقات، هشتاد و هفت درصد از زنانی که از خدمات حمل ونقل عمومی استفاده می کنند قربانی این گونه آزارها بوده اند. زنان ناگزیر شده اند برای مقابله با آزارهای جنسی رویه خود را تغییر دهند.

نیمی از زنان حین استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی به ویژه در شب  لباس های خاصی می پوشند و برای مثال از پوشیدن دامن خودداری می کنند. ۳۴ درصد از زنان به طور کلی از استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی چشم پوشی کرده، یا از تاکسی و یا از خودورهای شخصی استفاده می کنند. راه آهن ملی فرانسه برای مبارزه با این پدیده شماره تلفن ویژه ای اختصاص داده است.

انتهای پیام/تسنیم

براساس تحقیقات، ۸۷ درصد از زنان فرانسوی که از خدمات حمل و نقل عمومی استفاده می‌کنند قربانی آزار جنسی بوده‌اند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme