https://telegram.me/empireoflies
«مسیح علی‌نژاد»

زنان ایرانی حامی علینژاد نیستند

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «مسیح علینژاد» خبرنگار فراری و همکار سرویس‌های جاسوسی غربی که در سالهای اخیر هرازچندگاهی با ایجاد کمپین‌های ضدفرهنگی در پی اجرای سیاست‌های دشمنان قسم‌خورده ملت ایران علیه ارزش‌ها و باورهای ملت ایران بخصوص دختران و بانوان ایرانی است. وی پس از دعوت دختران ایرانی به کشف حجاب و هنجارشکنی، اخیراً در یکی از موضع‌گیری‌های خود اعتراف کرد که به این حد اکتفا نمی‌کند و در پی آن است تا نهادهای بین‌المللی را به بهانه حضور نیافتن زنان در ورزشگاه‌های محل برگزاری مسابقات ورزشی آقایان در ایران را تحریم ورزشی ایران تشویق کند و ایران را از میزبانی مسابقات ورزشی محروم نماید.

علینژاد همچنین به دیدار خود با برخی اعضای پارلمان اروپا اشاره و اذعان کرد که موضوع «حجاب اجباری» مسئله اصلی زنان ایرانی نیست. وی گفت که نمایندگان پارلمان اروپا با زنان ایرانی مقیم اروپا صحبت کرده‌اند و به او گفته‌اند که موضوع ورود زنان به ورزشگاه‌ها مسئله اصلی زنان ایرانی نیست و بیشتر یک جنجال رسانه‌ای است که رسانه‌های غربی آن را مطرح کرده‌اند و زنان ایران مشکلات بزرگتری دارند. این سخنان اعضای پارلمان اروپا در واقع اعترافی درباره این است که زنان ایرانی غیر از تعداد معدودی افراد معلوم‌الحال توجهی به فعالیت‌های علینژاد ندارند و از او حمایت نمی‌کنند.

البته «مسیح علینژاد» که خود را فردی دموکرات و حامی آزادی‌بیان معرفی می‌کند و مدعی است باید هر فردی به خواست و میل خود حجاب را رعایت کند، با زنان ایرانی که با اعضای پارلمان اروپا صحبت کرده و سخنانی خلاف میل او مطرح کرده‌اند شدیداً حمله کرد. او در گذشته هم با افرادی که در ایران از قانون حجاب حمایت کرده‌اند حمله کرد و ثابت نمود که داعیه آزادی‌بیان و آزادی پوشش او دروغی بیش نیست و او در راستای اجرای اهداف دشمنان ملت ایران، هدفی جز به فساد کشیدن زنان و دختران ایران و در پی آن تخریب جایگاه خانواده در بین ایرانیان را در ذهن نمی‌پروراند.

گفتنی است، در هفته‌های گذشته اسنادی در وبسایت‌های دولتی آمریکا منتشر شده که نشان می‌داد علینژاد برای اجرای سیاست‌های ضدفرهنگی دولت آمریکا علیه جامعه ایرانی بخصوص زنان و دختران، مبالغ هنگفتی دریافت کرده است.

 

انتهای متن/

«مسیح علینژاد» خبرنگار فراری و همکار سرویس‌های جاسوسی غربی که در سالهای اخیر هرازچندگاهی با ایجاد کمپین‌های ضدفرهنگی در پی اجرای سیاست‌های دشمنان قسم‌خورده ملت ایران علیه ارزش‌ها و باورهای ملت ایران بخصوص دختران و بانوان ایرانی است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme