https://telegram.me/empireoflies

۲۲ درصد زنان انگلیسی در مدرسه، آزار جنسی دیده‌اند

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: نتایج یک تحقیق نشان می دهد یک پنجم زنان انگلیسی در مدرسه آزار جنسی دیده اند.

یک موسسۀ خیریۀ بریتانیایی اعلام کرد دست‌کم یک پنجم زنان انگلیسی در دوران مدرسه تجربۀ تماس جنسی ناخواسته داشته‌اند و این آزارها درخصوص نیمی از آن‌ها مکرر بوده است.مؤسسۀ «پِلَن یو.کِی» که شاخۀ بریتانیاییِ «سازمان خیریۀ بین‌المللی حقوق کودکانِ پلن» است، با تحقیق در مورد بیش از ۲ هزار زن در انگلیس، اعلام کرد ۲۲ درصد از این جمعیت در دوران تحصیل در مدرسه با آزار جنسی از تماس ناخواسته تا تجاوز روبرو بوده‌اند.

براساس نتایج این پژوهش، حدود ۶۰ درصد از افرادی که تحت آزار جنسی بوده‌اند، این مساله را به مراجع مربوطه گزارش نداده‌اند.لوسی راسل، مدیر مؤسسۀ پلن یو.کی گفت: «مدرسه باید یک فضای کاملاً امن باشد. هنگامی که در مدارس آزار و اذیت جنسی رخ می‌دهد، توانایی دختران برای بهره‌گیری از همۀ فرصت‌هایشان به طرز چشم‌گیری کاهش می‌یابد.»

وی افزود: «این موضوع می‌تواند به شدت بر اعتماد به نفس افراد اثر بگذارد. بدیهی است که این مساله، بسته به عملی که صورت می‌گیرد، می‌تواند منجر به آسیب‌های جسمی جدی شود، و این بدان معناست که شاید (دختران) مدرسه را ترک کنند. این موضوع می‌تواند آثار مخرب بلندمدتی بر تحصیل (دختران) داشته باشد.»

براساس این پژوهش از هر سه زن ۱۸ تا ۲۴ سالۀ بریتانیایی، ۱ نفر اعلام کرد که در مدرسه تجربۀ تماس جنسی ناخواسته داشته است. این در حالی است که در هر ۱۰ زنِ بالای ۶۵ سال، ۱ نفر چنین آزارهایی را تجربه کرده است.

انتهای پیام/دیده‌بان

نتایج یک تحقیق نشان می دهد یک پنجم زنان انگلیسی در مدرسه آزار جنسی دیده اند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme