https://telegram.me/empireoflies

زم: همایون ترامادول مصرف می‌کند!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «روح‌ا… زم» مدیر کانال دروغ‌پراکن آمدنیوز که پس از انتشار مستند «ایستگاه پایانی دروغ» با رسوایی بزرگی حتی در بین عناصر اپوزیسیون مواجه شده و از سوی بسیاری ترد گشته است، چند روز پیش در مصاحبه‌ای از تلاش خود برای تاسیس تلویزیونی ماهواره‌ای در کشور استرالیا خبر داد.

زم به شبکه «بی‌بی‌سی فارسی» هم حمله کرد و بدون اشاره به ارتباط خود با سرویس‌های جاسوسی غربی که بخشی از آنها در مستند «ایستگاه پایانی دروغ» نشان داده شد، عوامل این شبکه را به ارتباط و حمایت از حکومت ایران متهم کرد و گفت که هیچوقت به این شبکه انگلیسی مصاحبه نمی‌کند.

زم که پیشتر مدعی بود حامی مالی‌اش سرمایه‌داری ایرانی به نام «وفا نیکفر» مقیم استرالیا است، اعتراف کرده که دولت استرالیا هم از پول مالیات دهندگان این کشور قرار است به تلویزیونش کمک کند.

مدیر کانال آمدنیوز که در ماه‌های اخیر با کاهش مخالف و اثرگذاری مواجه شده، با بیان اینکه دوست دارد در تلویزیونش از افرادی مانند «علیرضا نوری‌زاده» و «جمشید چالنگی» استفاده کند، با کنایه به «شهرام همایون» مدیر و مجری تلویزیون «کانال یک» گفت: “تلویزیون من جای مجری و برنامه‌سازهایی که ترامادول مصرف می‌کنند و حرفی برای گفتن ندارند نیست … آنها اگر می‌توانستند در تلویزیون خود موفق می‌شدند …”

اختلاف بین عوامل رسانه‌های بیگانه با شبکه‌های لس‌آنجلسی به سالهای قبل باز می‌گردد. بسیاری از عوامل رسانه‌های بیگانه در ابتدای حضورشان در آمریکا خواهان کار در تلویزیون‌های فارسی زبان مستقر در لس‌آنجلس بودند که با اتهام همکاری با حکومت ایران تَرد شدند، اکنون افرادی مانند زم که به فکر ایجاد تلویزیون برای خود هستند، در پاسخ به آن اقدام شبکه‌های لس‌انجلسی، آنها را تمسخر کرده و حتی برای رقابت قبول ندارند.

 

انتهای متن/

«روح‌ا… زم» مدیر کانال دروغ‌پراکن آمدنیوز که پس از انتشار مستند «ایستگاه پایانی دروغ» با رسوایی بزرگی حتی در بین عناصر اپوزیسیون مواجه شده و از سوی بسیاری ترد گشته است، چند روز پیش در مصاحبه‌ای از تلاش خود برای تاسیس تلویزیونی ماهواره‌ای در کشور استرالیا خبر داد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 0.3 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme