https://telegram.me/empireoflies

«زلزله کرمانشاه» و فتنه‌گری ایران وایر

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغهمان‌طور که بارها گفته شده و شواهد بسیاری ارائه گردیده است، رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه که با بودجه دولت‌های غربی و دشمنان ملت ایران تاسیس شده‌اند، با هر شیوه ممکن به دنبال سیاه‌نمایی وضعیت جامعه ایران اسلامی و تضعیف عملکرد نظام جمهوری‌اسلامی هستند.

دشمنان جمهوری‌اسلامی و ملت ایران در راه تضعیف ملت ایران و تحریف واقعیت‌ها تاکنون هر اقدامی که توانسته‌اند انجام داده‌اند و کاری نبوده که نکننددشمنان ایران در طول سال‌های پس از انقلاب شکوهمند اسلامی و به خصوص در سال‌های اخیر به‌طور جدی از ابزار رسانه‌ای سوءاستفاده کرده و به دروغ‌پراکنی و شایعه‌سازی می‌پردازند.

میزان کینه و دشمنی برخی از این رسانه‌ها به حدی است که حتی اگر فعالیت مثبتی در کشور انجام شود، آن را به بدترین شکل ممکن نشان داده و حتی با ترفندهای مختلف از آن عمل خوب برای زیرسوال بردن جمهوری اسلامی استفاده می‌کنند.

در یکی از جدیدترین موارد، وبسایت ضدانقلاب «ایران وایر» که با مدیریت «مازیار بهاری» (جاسوس ایرانی-آمریکایی که در جریان فتنه ۸۸ دستگیر و پس از مدتی آزاد شد) فعالیت می‌کند، پس از وقوع حادثه دلخراش زلزله کرمانشاه که در آن تعدادی از هموطنان عزیزمان جان خود را از دست داده و بسیاری دیگر زخمی شدند، تلاش فراوان کرد تا این‌گونه القا نماید که در مرحله توزیع کمک‌ها به مردم مناطق زلزله‌زده تبعیض قومی و مذهبی وجود دارد.

همچنان که این قبیل رسانه‌ها با خط‌گیری از کشورهای بیگانه درصدد ایجاد اختلافات و فتنه‌های مذهبی و قومی  میان شیعه و سنی هستند و با انتشار گزارشات ناصواب سعی دارند خدمات دولت را به مردم این مناطق کمرنگ جلوه دهند، کمااینکه در روزهای پس از وقوع این حادثه از شخصیت‌های برجسته نظام جمهوری اسلامی تا نیروهای مسلح مانند ارتش و سپاه و مردم از سراسر کشور در کرمانشاه حضور داشته و به کمک حادثه‌دیدگان شتافتند.

انتهای متن/

همچنان که این قبیل رسانه‌ها با خط‌گیری از کشورهای بیگانه درصدد ایجاد اختلافات و فتنه‌های مذهبی و قومی هستند و با انتشار گزارشات ناصواب سعی دارند خدمات دولت را به مردم این مناطق کمرنگ جلوه دهند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme