https://telegram.me/empireoflies

زلزله سیاسی در انتظار رژیم صهیونیستی

به گزارش «امپراتوری دروغ»، “امیر موسوی” در گفتگو با خبرنگار سیاست خارجی باشگاه خبرنگاران، با اشاره به اینکه آتش‌بس در غزه به خاطر تلاش مردم و  حمایتشان از نیروهای مقاومت بود، اظهار داشت: این، پیروزی بزرگی است؛ چرا که آنها با وجود تمام فشارهای منطقه‌ای، موفق به انحلال هدف‌های استراتژیک رژیم صهیونیستی تا آخرین لحظه شدند و شرایط حاکم بر غزه نیز، باعث کم‌کاری و عقب نشینی آنها نشد.

وی افزود: این پیروزی جز با محاکمه سران رژیم صهیونیستی تطویل نمی‌شود، “محمود عباس” نباید به خوشحالی آتش بس در غزه بسنده کند؛ بلکه باید با توجه به عضویتش در کمیسیون حقوق بشر، تلاش‌های دیپلماتیکش را جهت محاکمه جنایت‌کاران صهیونیستی ادامه دهد و یک جو جهانی علیه‌شان ایجاد کند.

وی با اشاره به اینکه این آتش بس برای اولین بار با توجه به  شرایط مقاومت صورت گرفته، تصریح کرد: همیشه آتش‌بس‌های گذشته حتی در زمان محمد مرسی_ که عضو اخوان و طرفدار حماس بود_ شرایط خوبی نداشت؛ بلکه علاوه بر عملیات جنگی، محاصره غزه و ارسال موادغذایی و دارویی هم متوقف شد، در حالیکه در قرارداد آتش بس بیان نشده بود.

این کارشناس مسائل استراتژیک علت این پیروزی را صاحب‌نظر بودن فرماندهان میدانی، علاوه بر سیاست مداران و موضع‌گیری واحد تمامی گروه‌های مقاومت بیان کرد.

وی افزود: صهیونیست‌ها از شکست بزرگشان کاملا آگاهند، زیرا آنها جنگ تمام عیاری را آغاز کردند که نتوانستند قدرت موشکی حماس و مقاومت و از همه مهمتر اراده مردم را نابود کنند.

موسوی در پایان با توجه به ادامه فشارهای بین‌المللی بر صهیونیست‌ها خاطرنشان کرد: روزهای آینده یک زلزله سیاسی در اسرائیل ایجاد خواهد شد؛ بنابراین نتانیاهو و سربازانش، آینده سیاسی خوبی نخواهند داشت.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme