https://telegram.me/empireoflies
دانلد ترامپ در پایان هفته اخیر، با پذیرش «استعفای مصلحتی» پل مانافورت، با جایگزین کردن کلیان کانوی به عنوان مدیر ستاد و استفن بنون به عنوان مدیر اجرایی ستاد، عملا بر چند هدف جذب بانوان، برافراشتن پرچم دوستی و همکاری با رسانه‌ها و جراید، طرح جنگ روانی و دستکاری ابعاد ذهنی رای‌دهندگان متمرکز شده است.

رییس جدید ستاد دانلد ترامپ و معاونش را بهتر بشناسید+عکس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «کلیان کانوِی» با نام اصلی «کلیان فیتزپاتریک» اولین زنی است که به عنوان مدیر ستاد یک نامزد جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری فعالیت می‌کند. وی در روز ۱۷ آگوست چند روز پیش از استعفای رسمی «پل مانافورت» -رییس ستاد- به سمت مدیر ستاد منصوب شد. از زمان انتصاب وی، دیگر پست رییس ستاد وجود ندارد و تمامی وظایف ریاست به وی در جایگاه مدیر تفویض گردیده است. او نه تنها در سفرهای ایالتی به همراه ترامپ می‌رود، بلکه در فعال‌تر از دو رییس پیشین، در اکثر برنامه‌های تلویزیونی حضور می‌یابد و به عنوان نماینده اول ترامپ گفتگو می‌کند. در ستاد ترامپ و در عرصه انتخابات ریاست جمهوری، او را به عنوان یکی از نزدیکترین به و  تاثیرگذارترین افراد بر ترامپ می‌شناسند.

 
رییس جدید ستاد دانلد ترامپ را بشناسید 
 
 
کلیان کانوی، ۴۹ سال سن دارد و بیش از ۳ دهه است که به عنوان مشاور به جمهوریخواهان راه و روش جذب زنان در انتخابات را می‌آموزد. در واقع، پیش از انتصابش به سمت مدیر ستاد هم در رابطه با جذب زنان به او مشاوره می‌داد اما اکنون با تبدیل شدن به قدرت اول ستاد، تمرکز خیلی بیشتری بر این موضوع خواهد داشت. در اینجا لازم است که جهت شناخت کامل او، نکاتی را در موردش بدانید:
 
کانوی، با «درجه ممتاز» در رشته علوم سیاسی از دانشگاه «ترینیتی» واشنگتن فارغ‌التحصیل شده است. سپس به آکسفورد رفت و آنقدر خوش درخشید که به جامعه «فی بتا کاپا» (جامعه نخبگان دانشگاهی) راه یافت. بعدها نیز، از دانشکده حقوق دانشگاه «جورج واشنگتن» نشان افتخار دریافت کرد. وی، خود را یک حقوق‌دادن آزموده شده می‌داند. کانوی در سال ۱۹۸۲، به عنوان «دختر شایسته نیوجرسی» انتخاب شد. وی در مسابقات جهانی بسته‌بندی زغال اخته هم دارای قهرمانی و رکورد است چرا که ۸ تابستان در مزرعه خانوادگی، زغال اخته بسته‌بندی کرده است. 
 
رییس جدید ستاد دانلد ترامپ را بشناسید 
 

 
رییس ستاد ترامپ، در سال ۲۰۰۱ با یک وکیل به نام «جورج تی کانوی» ادواج کرد و از او صاحب ۴ فرزند شد که دو تن از آنها دوقلو هستند. طبق ادعای مجله نیویورک، وی پیش از ازدواج دارای رابطه عاشقانه با حقوقدان و بازیگر درگذشته اهل تنسی سناتور «فرد تامسون» بود. کانوی، رییس و مدیر عامل «موسسه نظرسنجی» است. وی این موسسه را در سال ۱۹۹۵ تاسیس کرد و عموما جمهوریخواهان را در نظرسنجی‌ها و جذب آرای زنان یاری می‌کرد. او مشاور نیوت گینگریچ، مایک پنس، تاد آکین، مارشا بلاکبرن، استیو کینگ، مایکل بکمن در دوره رقابت‌های سنا و کنگره و فرمانداری بود و نقش بسیاری در پیروزی آنها داشت. همچنین سال‌هاست که با موسسات مختلف بزرگ همچون فریدوم وورکز، هریتیج، اتحادیه اسلحه سازان آمریکا، آمریکای شکوفا، و شورای پژوهش‌های خانواده مشغول به همکاری است. کانوی را می‌توان یکی از سرسخت‌ترین منتقدین کلینتون‌ها دانست که از دهه ۱۹۹۰ در بیش از ۱۲۰۰ برنامه اقدام به نقد شدید کلینتون‌ها و بخصوص هیلاری کرده است. او را به جرات می‌توان یکی از صاحبنظران عرصه سیاست در آمریکا دانست. 
 
 
 رییس جدید ستاد دانلد ترامپ را بشناسید
 
 کانوی در سال ۱۹۹۶ در برنامه تلویزیونی «چارلی رز»
 
 
 آشنایی کانوی با ترامپ به سال ۲۰۰۶ زمانی که وی در یکی از آپارتمان‌های برج او در محله منهتن نیویورک مسکون بود برمی‌گردد. مدتی در هیئت مدیره ساختمان برج فعالیت داشت و به رسانه‌ها گفته که ترامپ مردی است که به عنوان مالک برج، به شدت به نیازهای ساکنین توجه می‌کرد و همیهش در جلسات ساختمان حضور داشت و به انتقادها با روی باز گوش فرا می‌داد. طی این سال‌ها، آنها برنامه‌های یکدیگر را از طریق تلویزیون دنبال می‌کردند تا اینکه در سال ۲۰۱۵، ترامپ با او تماس گرفت و برای همکاری از او دعوت بعمل آورد. کانوی، این دعوت همکاری را رد کرد چرا که سخت هراسان بود که مردم در مورد همکاری وی با ترامپ، سخنان عجیب و غریب بگویند. سپس، به عنوان مشاور به ستاد «تد کروز» رقیب اصلی ترامپ می‌پیوندد و با شکست او در مقابل ترامپ، به کار خود برمی‌گردد. «کمیته‌های سیاسی مستقل» حزب جمهوریخواه که در ابتدا خیلی به طرف کروز بودند، پس از ناکامی وی، بر روی مبارزه با هیلاری کلینتون متمرکز شدند و بالاخره در ماه ژوئن به طرف ترامپ غش کردند. لذا، در این مرحله کانوی خود را به ترامپ نزدیک دید.
 
کلیان کانوی، درسال ۲۰۰۵ یک کتاب مشترک با «سلیندا لیک» -استراتژیست دموکرات- به نام «زن‌ها براستی چه می‌خواهند» به رشته تحریر در آورد. این کتاب در مورد حرکت و جنبش تدریجی زنان آمریکایی به سمت رد کردن خطوط قرمزی است که مردان برای آنها تعیین کرده‌اند و نوید آینده‌ای که زنان راه‌گشای بسیاری از مسائل سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، و علمی خواهند بود». مدیر ستاد ترامپ، از هواداران سرسخت اصلاح قوانین مهاجرتی است و در سال ۲۰۱۴ تمامی تلاش خود را برای یاری دادن به جمهوریخواهان جهت حرکت به سوی تصویب لایحه محدود کردن مهاجران غیرقانونی صورت داد. گفتنی است که رویکرد وی، بیشتر به سمت اصلاح قوانین مهاجرتی است و نه اخراج مهاجران. وی یکی از اعضای اصلی گروه FWD.us است که سعی دارد تا به ۱۱ میلیون نفر مهاجر غیرقانونی شهروندی اعطا شود. او یکی از ۱۶ مسئول نظرسنجی بود که طومار درخواست اعطای شهروندی را امضا کرد.
 
رییس جدید ستاد دانلد ترامپ را بشناسید 
 
 
رسانه‌های نیویورکی، این زن را به عنوان کسی می‌شناسند که استاد بلامنازع جذب آرای زنان به طرف یک نامزد مرد است. یکی از معروفترین جملات وی علیه هیلاری کلینتون این است: «وقتی هیلاری شجاعت ایستادن در مقابل یک شوهر فاسد را ندارد، چگونه می‌تواند در مقابل کره‌ شمالی و دیگر دشمنان ما بایستد؟». وی در سال ۲۰۰۴ در گفتگو با شبکه CNN یک اظهارنظر جنجالی داشت: «کلینتون هیچی نبود و از وقتی شوهرش با او مثل دستمال کاغذی استفاده شده رفتار کرد، معروف شد». همسر کانوی، یکی از دشمنان سرسخت و قدیمی هیلاری کلینتون است و یکی از وکلای تیم حقوقی «پائولا جونز» در شکایت از وی بود. 
 
استیو بنون
«استفن بنون» به عنوان مدیر اجرایی ستاد ترامپ، از سوی وی منصوب گردید و بدین ترتیب تحت نظر کانوی فعالیت خواهد کرد. بنون، دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه «جورج تاون» در رشته «مطالعات امنیت ملی»، مدیر وبسایت افشاگر «بریتبارت» و یکی از زیرک‌ترین مدیران رسانه‌ای آمریکاست. وی، ید طولایی در تجارت، فیلم‌سازی، تهیه‌کنندگی تلویزیونی دارد و افسر سابق نیروی دریایی آمریکاست. کارش را بلد است و یک حرفه‌ای به تمام‌عیار در زد و بند با رسانه است. با جراید به خوبی کنار می‌آید و بازی‌های کثیف‌شان را می‌فهمد. بسیاری او را نسخه پیشرفته ترامپ می‌خوانند. دارای تمایلات نژادپرستانه است و یک شخص بسیار فرصت‌طلب. او از موفقیت‌های تجاری خود در جهت تاسیس «موسسه محاسبات سوابق دولت‌ها» استفاده کرد و تبدیل به یکی از افرادی شد که سوابق و عملکرد دولت‌ها را مورد نقد قرار داد. بنون، در سال ۲۰۰۷ به بریتبارت پیوست و پس از مرگ مدیر این سایت در سال ۲۰۱۲، عملا مدیریت را به دست گرفت و با انتشار ۶ پرونده از مسائل خیلی محرمانه ناگهان وبسایت وی به دستور دولت آمریکا بسته شد. در آن زمان بود که «بن شاپیرو» سردبیر وبسایت مذکور بنون را یک فرد مخرب خواند که وبسایت را تبدیل به بلندگوی شخصی ترامپ کرده است. شاپیرو اخیرا در گفتگو با «دیلی وایر» در مورد بنون گفت: «او یک چهره کثیف دارد. یک نژادپرست است و عموما دوستانش را می‌رنجاند و افراد را تهدید می‌کند. او یک شخص خودخواه است که نام‌های بزرگ و افراد شاخص را از صندلی پایین می‌کشد، تحقیر می‌کند و با آتو گرفتن و ابزار قرار دادن آنها پس از تحقیر، از آنها در جهت اهداف شوم‌اش بهره می‌گیرد. او بدین طریق، هدف به هدف جلو می‌رود و ترامپ هدف بعدی اوست». با توجه به موارد فوق‌الذکر، به نظر می‌رسد که انتخاب بنون کاملا آگاهانه و در راستای اهداف شیطنت‌آمیز ستاد ترامپ صورت گرفته باشد. طبیعتا، ستاد انتخاباتی ترامپ با توجه به حساسیت انتخابات و روبرویی با حریف زیرک و قدرتمندی چون هیلاری کلینتون که در بازیهای شیطنت‌آمیز سیاسی استاد است، نیاز به شخص لمپن و قالتاقی چون بنون دارد.
 
 رییس جدید ستاد دانلد ترامپ را بشناسید
منابع:
 
http://www.cosmopolitan.com/politics/news/a62994/kellyanne-conway-trump-new-campaign-manager/
http://www.rollingstone.com/politics/news/trump-campaign-advisors-steve-bannon-kellyanne-conway-roger-ailes-w435016
انتهای پیام/

دانلد ترامپ در پایان هفته اخیر، با پذیرش «استعفای مصلحتی» پل مانافورت، با جایگزین کردن کلیان کانوی به عنوان مدیر ستاد و استفن بنون به عنوان مدیر اجرایی ستاد، عملا بر چند هدف جذب بانوان، برافراشتن پرچم دوستی و همکاری با رسانه‌ها و جراید، طرح جنگ روانی و دستکاری ابعاد ذهنی رای‌دهندگان متمرکز شده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme