https://telegram.me/empireoflies

ریاکاری شاعر مبتذل سرا؛به نام انسانیت به کام حیوانیت

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: یغما گلرویی در پی اقدام وحشیانه نیروهای ارتش نیجریه به مردم شیعه مذهب ، شعری در حمایت از مردم بی دفاع این کشور در شبکه ی اجتماعی خود منتشر کرد.

گلرویی پیش از این اقدام تروریستی پاریس را نیز محکوم کرده بود.بخش هایی از شعر گلرویی به قرار زیر است :

“مردی در پاریس ،با گلوله میمیرد،دختر بچه ی بیروتی،پیش از رسیدن به اخرین ی لی لی،منفجر میشود،و زنی در خون دلمه بسته ی  خود،پای دیواری در نیجیریه افتاده است،با چشمان بازنده به آسمان،رنگ خون هرسه یکی است،و هیچ کدام نمیدانند ،برای چه مرده اند،مرگ مرد را،خبرگزاری های جهان،یکصدا فریاد میزنند،دختر بچه را،در چند سایت عرب زبان،تشریح میکنند،و تنها قوم و خویش های زن،از مرگش،با خبر میشوند،نیجریه سالهاست،از روی اطلس های جهان پاک شده است.”

۲۰۱۵-۱۲-۲۳_۱۰-۲۷-۵۱

اما وی که تا کنون سابقه ضد انقلابی و ضد اسلامی از خود بر جای نهاده و بسیاری از اشعار مبتذل خوانند گان لس آنجلسی و مرتد متعلق به وی می باشد و طرفدارانش او را این چنین می پسندند اقدام اخیر وی را در راستای خدمت به نظام و مزدوری جمهوری اسلامی قلمداد کرده اند و در زیر پست او در انستاگرام به وی حمله کرده اند .

farhangnews_97827-282336-1413888383

البته وی چندی پیش در پی حمله تروریستی در پاریس اشعاری را سروده بود که با واکنش چند شاعر انقلابی رو به رو شد .رضا شیبانی شاعر انقلابی در خصوص شعر او نوشته بود:” علاقه ی سمپاتیک  یغما گلرویی به شراب و شامپاین و پاریس چه ریشه ای دارد خدا می داند. اما این کشش به گواهی دل نوشته های عوام پسند  یغما ،  صرفا کششی میخانه ای است و نه یک پیوستگی معرفت شناختی.
امثال یغما که شناختشان از فرانسه  در شامپاین و ایفل و چند قطعه موزیک  و چند عکس یادگاری در پرلاشز خلاصه می شود قاعدتا این توهم را پیدا می کنند که هرکس دهانش بوی شراب داد ، آزادیخواه است.
یغما اگر کمی لامارتین خوانده بود ، می توانست بفهمد سنت شراب فرانسوی نه سنتی  آزادیخواهانه ،  که فضیحتی جنایتکارانه است که یادآور فتوحات و آدمکشی های فرانسوی است.”

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme