https://telegram.me/empireoflies

رگ گردن مجری «صدای آمریکا» بیرون زد!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: ‌رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و عواملشان هرچقدر به بهانه‌های مختلف برای تخریب و زیرسوال بردن عملکرد جمهوری‌اسلامی ایران تلاش می‌کنند، به همان اندازه و حتی شاید بیشتر می‌کوشتند تا نظام حکومتی آمریکا را به‌عنوان بهترین و الگویی برای کشورهای دیگر معرفی کرده و نقاط ضعفِ متعدد آن را تا جای ممکن مخفی کنند.

این رسانه‌های دولتی در تناقضی بزرگ همیشه در زمان برگزاری انتخابات در ایران اسلامی، با نادیده گرفتن حضور پرشور مردم در عرصه انتخابات، مثلاً مشارکت ۸۵ درصدی در انتخابات سال ۸۸، جمهوری‌اسلامی را به دیکتاتوری متهم می‌کنند، اما حضور زیر ۵۰ درصدی در انتخابات آمریکا را کیفی و نشانه وجود دموکراسی در این کشور می‌دانند!

همین چند روز پیش شبکه «بی‌بی‌سی فارسی» در گزارش اعتراف کرد که طبق نظرسنجی‌ها در آمریکا، حداکثر ۵۰ درصد واجدان شرایط برای رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری آتی این کشور شرکت خواهند کرد.

شبکه دولتی «صدای آمریکا» که بودجه خود را مستقیماً در از دستگاه حاکمه آمریکا دریافت می‌کند، پیش از برگزاری انتخابات در آمریکا، در فراری رو به جلو، ادعا کرد که میزان کم مشارکت مردم آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶، نشانه کاهش دموکراسی در این کشور نیست!

در روز انتخابات ریاست جمهوری آمریکا (دیشب) شبکه «صدای آمریکا» در برنامه «روی خط» که توسط «مسعود سفیری» اجرا می‌شود، از مخاطبان خود خواست تا نظرشان را در رابطه با نقش ایرانی‌های مقیم آمریکا در انتخابات این کشور ابراز کنند که مخاطبین این شبکه نظرات جالی دادند.

در برنامه مذکور، بسیاری از مخاطبان، مخالف و منتقد نظام انتخاباتی آمریکا بودند و اعتقاد داشتند که نظام انتخاباتی آمریکا غیردموکراتیک است. یکی از مخاطبین در تماس با این برنامه اذعان کرد که آمریکای واقعی با آن چیزی که رسانه‌ها نشان می‌دهند تفاوت بسیاری دارد و قابل مقایسه نیست.

یکی دیگر از مخاطبین «صدای آمریکا» با انتقاد از استانداردهای دوگانه رسانه‌های آمریکایی در برابر ایران، اذعان نمود که اگر افشاگری نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا توسط نامزدهای انتخابات در ایران صورت می‌گرفت، رسانه‌های غربی آن را بسیار بزرگ می‌کردند، اما در برابر مشکلات در آمریکا سکوت می‌کنند.

در این برنامه «مسعود سفیری» مجری برنامه، که از شنیدن انتقادات مخاطبین به سطوح آمده بود، با عصبانیت صدای برخی از افراد را قطع کرد با لحنی بی‌ادبانه با آنان پاسخ سربالا داد و از حکومت آمریکا به دفاع پرداخت.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: ‌رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و عواملشان هرچقدر به بهانه‌های مختلف برای تخریب و زیرسوال بردن عملکرد جمهوری‌اسلامی ایران تلاش می‌کنند، به همان اندازه و حتی شاید بیشتر می‌کوشتند تا نظام حکومتی آمریکا را به‌عنوان بهترین و الگویی برای کشورهای دیگر معرفی کرده و نقاط ضعفِ …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme