https://telegram.me/empireoflies

رگ گردن اپوزیسیون برای آمریکا و سعودی بیرون زد!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: با آنکه بیش از یک هفته از پایان پخش سریال پایتخت ۵ میگذرد، اما هنوز عناصر اپوزیسیون به این مجموعه تلویزینی واکنش نشان می‌دهند.

پرداختن به موضوع مدافعان حرم و تمسخر تروریست‌های داعش و رئیس‌جمهور آمریکا در سریال مذکور، سبب عصبانیت بسیاری از عناصر اپوزیسیون و رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه شد و آنها در کمال تعجب، سریال پایتخت ۵ را به ترویج خشونت متهم کردند و به‌بهانه‌های مختلف کوشیدند تا این سریال و عواملش را مورد حمله قدم دهند. این در حالی است که این سریال پرمخاطب در ایام نوروز امسال به‌عنوان پرمخاطبت‌ترین و محبوب‌ترین برنامه نوروزی از سوی مردم انتخاب شد.

رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و عواملشان برای زیرسوال بردن سریال مذکور، سعی کردند با بزرگنمایی موضوع حمایت مالی موسسه فرهنگی «اوج» از این سریال، پایتخت۵ را اثری سفارشی و حکومتی جلوه دهند. «عمار ملکی» اپوزیسیون فراری و از حامیان تحریم کشورمان، در واکنش به سریال پایتخت در صفحه فیسبوکش به تکرار مواضع نخ‌نما و دروغین مقامات آمریکایی و سعودی پرداخت و نوشت: “همان شب که در یک نمایش طنز مدافعان‌حرم به جنگ با داعش رفته بودند، در یک صحنه واقعی مدافعان‌اسد درشهر دوما بمب شیمیایی بر سر زنان و کودکان سوری میریختند. پروپاگاندای پایتخت۵ از جنگ جاعش و داعش زود فراموش میشود، اما تصاویر نسل‌کشی سوریها توسط اسد … برای همیشه در تاریخ ثبت میماند …”

«آرش سیگارچی» خبرنگار و از مدیران بخش فارسی «صدای آمریکا» هم فردی دیگر بود که از مسخره‌کردن رئیس‌جمهور آمریکا و گاو شیرده‌اش شدیداً عصبانی شد و رگ گردنش بیرون زد و نوشت: “سریال پایتخت … اول با مسخره کردن ترامپ و آمریکا شروع شد؛ بعد ترکیه را ناامن نشان داد؛ امروز هم که گفت عربستان کنسروهای داعش را داده و اسرائیل امور درمانی مجروحان آنها را انجام می‌دهد. فقط نمیدونم چرا سریال را دیگر تموم نمی‌کنند. کس دیگری مانده که فحش بدهند؟

جالب آنجاست، سیگارچی که تا پیش از روی کار آمدن ترامپ در آمریکا، مخالف او بود و حتی مسخره‌اش نیز می‌کرد، اکنون در حمایت از رئیس‌جمهور زنباره آمریکا رگ گردن بیرون می‌زند. ایکاش عناصر آواره اپوزیسیون مانند او، همین‌قدر هم نسبت به سرزمین مادری خود تعصب داشته باشند؛ البته اگر غیرت و تعصب به وطن و خانواده را چیز بد و مغایر حقوق‌بشر ندانند!

انتهای متن/

با آنکه بیش از یک هفته از پایان پخش سریال پایتخت ۵ میگذرد، اما هنوز عناصر اپوزیسیون به این مجموعه تلویزینی واکنش نشان می‌دهند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.75 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme