https://telegram.me/empireoflies

رپورتاژ تبلیغاتی برای رژیم صهیونیستی!+تصویر

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: کمپانی “جم پروداکشن” در تازه ترین فعالیت خود شبکه ای اسپورت با هدف افزایش مخاطبان خود راه اندازی کرده است.

شبکه اسپورت گروه شبکه های ضدفرهنگی جم، همزمان با شروع بازی های اروپایی باکو آغاز به کار کرد و حجم بسیار گسترده ای از تبلیغات را برای پوشش این بازی ها انجام داد.

اما نکته تامل برانگیز آن است که این شبکه برخلاف سلیقه مخاطب، بازی های کم طرفدار را به نمایش می گذاشت، اما تقریبا همگی آنها یک نقطه مشترک داشتند، آنهم حضور بازیکنان رژیم اشغالگر قدس در آن بازی‌ها بود!

گروه شبکه های جم، علی رغم ضعف فاحش بازیکنان رژیم مجعول اسرائیل در به دست آوردن پیروزی و یا مدال، اندک دستاورد آنها را بارها از اکثر شبکه های خود با عنوان گزیده بهترین لحظات این بازی ها پخش کرد!

خوشحالی زایدالوصف گزارشگر بازی اسرائیل-هلند از تک گل رژیم صهیونیستی، بازی ای که نهایتا ۲۹ بر یک به نفع هلند با پایان رسید

جالب آنکه این رفتار شبکه های جم و پخش رپورتاژهای پیاپی از ورزشکاران اسرائیلی، از سوی کاربران شبکه های اجتماعی نیز شدیدا با واکنش رو به رو شد.

بسیاری از کاربران به پخش مسابقات رژیم صهیونیستی واکنش منفی نشان دادند و از اینکه به جای پخش مسابقات مهم ورزشی ایران از جمله پیروزی های پیاپی والیبال کشورمان، بازی های درجه سه دیگر را به نمایش در می آید، اظهار ناراحتی کردند.

نکته جالب توجه در این موضوع استفاده از واژه جعلی کشور اسرائیل برای رژیم اشغالگر قدس است و این گروه شبکه ای اصرار ویژه ای دارد تا از عنوان “کشور” در بخش های مختلف برای یک رژیم جعلی استفاده کند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

درباره admin_ms

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme