https://telegram.me/empireoflies

رپرتاژ آگهی برای جلادان خاورمیانه

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:  بنیانگذار موسسه توانا مریم معمارصادقی (زن اکبر عطری) در حمایت از کاندیدای جمهوری خواهان “روبیو”مطلبی نوشته و به شدت از وی حمایت کرده است .

موسسه «توانا» یکی از ده‌ها شبکه و موسساتی است که با هدف راهبردی پشتیبانی اخلاقی و آموزشی از جریان تهاجم فرهنگی و جنبش‌های اوپوزیسیون در داخل ایران و تضعیف رژیم جمهوری اسلامی با بودجه مستقیم حکومت آمریکا در حال فعالیت است.

تا چندی پیش در گوشه سمت چپ وب‌سایت «بالاترین» تبلیغ سیاه رنگ و بزرگی با عنوان “توانا آموزشکده جامعه مدنی ایران” به چشم می‌خورد.در وب‌سایت موسسه براندازی «توانا» و در بخش «درباره ما» آن به وضوح نوشته شده است: “توانا یکی از پروژه‌های مرکز آزادی خاورمیانه است و منابع مالی خود را از دفتردمکراسی، حقوق بشر و نیروی کار در وزارت خارجه‌ آمریکا دریافت می‌کند.”

۱

“مریم معمار صادقی” در وسط تصویر

این سایت تحت عنوان دانشکده مجازی در سال ۲۰۱۰ و پس از فتنه ۸۸ توسط برخی عوامل اپوزیسیون راه‌اندازی شده تا از طریق برخی آموزشهای خاص، موسوم به آموزشهای مدنی، ضمن شبکه‌سازی و حرکت در راستای جنگ نرم دشمن، آموزش‌های براندازی و انقلاب‌های مخملی را نیز به کاربران بدهد.

معمار صادقی از حامیان گسترش شبکه های اجتماعی در ایران در راستای اهداف غرب است .وی که از حامیان کمپین آزادی‌های یواشکی است این کمپین را نمونه موفق ناشی از گسترش شبکه‌های اجتماعی در ایران می داند و مدعیاست  که در این کمپین، میلیون‌ها زن ایرانی حمایت خود از کنار گذاشتن حجاب را اعلام می کنند .

۴۵۲۸۹۳_۱۲۹

سناتور “مارکو روبیو” کاندیدای حزب جمهوری خواهان

اما چرا معمار صادقی از این کاندید جمهوری خواهان حمایت می کند؟روبیو از مخالفین سرسخت صلح هسته ای با ایران بود و در کنگره سخنرانی کرد و گفت که با امضای توافق یعنی ما از ایران در مقابل اسراییل حمایت می کنیم اگر اسراییل قصد حمله به ایران را داشته باشد.روبیو که یک کوبایی است که والدینش پیش از انقلاب کوبا ان را ترک کرده اند در سیاست خارجی معتقد به روشهای قدیمی دوران جنگ سرد و امریکن پروتکشنیست است و تحلیلگران او را نزدیک به مدل ریگان می دانند که سیاستهای اقتصادی اش -موازی با تاچر در انگلیس- امریکا را به وضعیت امروز و این شکست طبقاتی فاجعه امیز امروز دچار کرد.

در مورد سوریه هم روبیو خواهان بمباران سوریه، اعزام نیروی امریکا و توافق امریکا و اتحاد امریکا با نیروهای سنی در منطقه است.

حال به منبع درآمد موسسه توانا نگاهی بیندازیم بهتر می توانیم راز این حمایت های بی حد و حصر رابیابیم.موسسه «توانا»  منابع مالی خود را به‌صورت نامحدود از دفتر “دمکراسی، حقوق بشر و نیروی کار” در وزارت خارجه‌ آمریکا، بنیاد ملی‌ «برای دموکراسی»، آژانس توسعه بین‌المللی ایالات متحده آمریکا، وزارت امور خارجه هلند و شرکت گوگل (وابسته به پنتاگون) دریافت می‌کند.

بنابراین حمایت از عنصری که به ازای تبلیغات انتخاباتی برای وی از او پول دریافت می شود امری بسیار عادی در غرب است .

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme