https://telegram.me/empireoflies

«رو دست» به لیدر سلطنت‌طلب‌های سوئد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: درگیری و قدرت‌طلبی عناصر اپوزسیون جمهوری اسلامی به‌ویژه سلطنت‌طلب‌ها روز به روز گسترش می‌یابد. این اختلافات و قدرت‌طلبی‌ها برای کنار زدن رقیبان، در ماه‌های اخیر به‌حدی افزایش یافته که آنها را به ساخت ویدئو کلیپ‌هایی علیه یکدیگر وادار کرده است.

در یک نمونه از این درگیری‌ها، در پی درگیری لفظی چند هفته اخیر بین «امید شریفی دانا» لیدر سلطنت‌طلب‌های مقیم سوئد و مدیر صفحه «رو دست»، با «بابک ایرانبان» مدیر صفحه سلطنت‌طلب «دهه پنجاهی‌ها» در فیسبوک، «امید دانا» در روزهای گذشته ویدئویی با محتوای افشای هویت واقعی مدیر صفحه «دهه پنجاهی‌ها» منتشر کرد و مدعی شد که به کمک «تیم پنهان‌پژوهی رودست» خود، هویت واقعی «بابک ایرانبان» را کشف نموده است.

امید دانا

امید دانا

«امید دانا» در “رو دست” خود، نام واقعی «بابک ایرانبان» را «غلامرضا عزیزنژاد» عنوان کرد و او را ساکن کالیفرنیای آمریکا دانست. «امید دانا» همچنین اطلاعات بسیار دیگری از مدیر صفحه فیسبوک «دهه پنجاهی‌ها» منتشر کرد و سعی نمود او را عامل جمهوری‌اسلامی معرفی کند.

تصویر از صفحه فیسبوک «امید دانا»

تصویر از صفحه فیسبوک «امید دانا»

مدت زمان زیادی از انتشار ویدئوی افشاگرانه «امید دانا» نگذشت که «بابک ایرانبان» با انتشاری کلیپی، رودستی به رودست «امید دانا» زد و او را بهت‌زده کرد.

«بابک ایرانبان» پس از آنکه «امید دانا» تصاویر پیام‌های خصوصی و فحاشی‌هایش را افشا کرد، در اقدامی تلافی‌جویانه، فایل صوتی مکالمات «امید دانا» با خود و تهدیدها و فاحشی‌های او را منتشر نمود.

«بابک ایرانبان» در ادامه با بیان اینکه تمام عکس‌ها، فایل‌های صوتی و دیگر اطلاعات مربوط به شخصیتی جعلی به‌نام «غلامرضا عزیزنژاد» را خود، با یک حساب‌کاربری جعلی فیسبوک، برای «امید دانا» فرستاده، تصریح کرد عکس‌هایی که برای «امید دانا» ارسال شده مربوط به خبرنگاری از کردستان عراق بوده و هیچ ارتباطی با شخصی به نام «غلامرضا عزیزنژاد» ندارد و «امید دانا» در این مدت سر کار بوده و فریب خورده است.

«بابک ایرانبان» با انتشار صفحه فیسبوک خبرنگاری مربوط به کردستان عراق، گفت که تصاویر او را به‌نام «غلامرضا عزیزنژاد» برای «امید دانا» ارسال و او را فریب داده است.

«بابک ایرانبان» با انتشار صفحه فیسبوک «ریبار هاژر» خبرنگاری مربوط به کردستان عراق، گفت که تصاویر او را به‌نام «غلامرضا عزیزنژاد» برای «امید دانا» ارسال و او را فریب داده است!

«بابک ایرانبان» با اشاره به شخصیت «امید دانا» گفت: “او آرزو دارد همه را بکوبد و در عوض بگوید «من خیلی باسوادم و خیلی پژوهشگر هستم و همه بی‌سوادند» … این کار را کردم تا نسخه او را یکشبه بپیچم …”

ماجرای مذکور، سبب ایجاد دوره جدید درگیری و اختلاف بین شاخه‌های مختلف گروه‌های سلطنت‌طلب و اپوزسیون جمهوری‌اسلامی شده و آنها را به حال خود مشغول کرده است.

پس از این ماجرا عناصر سلطنت‌طلب حاضر در شبکه‌های اجتماعی بخصوص فیسبوک در صفحات فیسبوک «امید دانا» و «بابک ایرانبان» حاضر شده و به فحاشی علیه یکدیگر پرداختند که به‌سبب بی‌شرمانه و رکیک بودن این الفاظ از انتشار آنها معذوریم.

در اینگونه مواقع سوالی که در بین برخی افراد پیش می‌آید این است که، «سلطنت‌طلب‌هایی که با وجود حضور در خارج از ایران و دوری از قدرت‌سیاسی در ایران، اینگونه با یکدیگر در جنگ و دعوا هستند، اگر روزی در ایران به قدرت برسند چه بلایی به سر کشور می‌آورند؟».

انتهای پیام/

درگیری و قدرت‌طلبی عناصر اپوزسیون جمهوری اسلامی به‌ویژه سلطنت‌طلب‌ها روز به روز گسترش می‌یابد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme