https://telegram.me/empireoflies

رویکرد متناقض اپوزسیون در ماجرای فرودگاه جده

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رفتار دوگانه عوامل و رسانه‌های معاند جمهوری اسلامی در موضوع تجاوز به ۲ نوجوان ایرانی توسط ماموران سعودی در فرودگاه جده، حتی صدای برخی اپوزسیون خارج‌نشین را نیز در آورد.

فروردین ماه امسال بود که خبر تجاوز و تعرض جنسی به ۲ نوجوان ایرانی در فرودگاه جده عربستان توسط ماموران رژیم آل‌سعود، با واکنش‌های بسیاری همراه شد. با آنکه برخی از عناصر مواجب‌بگیر کشورهای غربی و ارتجاع عرب در جهت ماله‌پوشنی و انکار این حادثه برآمدند، اما بسیاری دیگر از عوامل و گروه‌های مختلف اپوزسیون خارج‌نشین نسبت آن واکنش نشان دادند.

اپوزسیون مدعی که تا دیروز به جمهوری اسلامی حمله می‌کرد که چرا در برابر تجاوز به ۲ نوجوان ایرانی توسط پلیس آل‌سعود موضع شدیدی اتخاذ نمی‌کند و خواستار اعلام به‌شدیدترین شیوه شده بودند، اما اکنون پس از آنکه «حسن قشقاوی» معاون کنسولی وزارت امور خارجه ایران خواستار اعدام ۲ مامور متخلف عربستانی شد و اعلام کرد که ایران کمتر از اعدام را نخواهد پذیرفت،‌ نظر اپوزسیون عوض شده است!

پس از سخنان معاون وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، اپوزسیونی که تا دیروز خواستار اشدمجازات برای ماموران متخلف عربستانی بودند، حالا همگی در حمایت از حکم دادگاه آل‌سعود مبنی بر تنها زندانی شدن ماموران متخلف بپاخاسته و به جمهوری اسلامی حمله می‌کنند که چرا این موضعگیری را می‌کند و نباید دنبال اعدام این ماموران باشد.

هر موضوعی برای اپوزسیون خارج‌نشین، این جماعت علاف و بی‌وطن جز یک ابزار برای کوبیدن و حمله به جمهوری اسلامی نیست.

به گفته یکی از روزنامه‌نگار ساکن پاریس، “اینها (معاندین جمهوری اسلامی) همگی دمشان به جایی وصل است و یا کینه‌های شخصی از گذشته دارند. دستشان از قدرت و ثروت این آب و خاک (ایران اسلامی) کوتاه شده نگران و خشمناک هستند وگرنه دمکراسی و وطن و آزادی و حقوق‌بشر بهانه است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme