https://telegram.me/empireoflies

رویا عراقی برای اخذ پناهندگی دست به تن فروشی زد+سند

به گزارش «امپراتوری دروغ» به نقل از انقلاب نیوز، افراد فراری از ایران که به بهانه های مختلف به دنبال اخذ پناهندگی می باشند ، مورد انتقاد بسیاری از عناصر ضدانقلاب خارج از کشور قرار گرفته اند و در این راستا مطالب زیادی نیز در این زمینه منتشر کرده‌اند.

ضد انقلاب از این افراد به عنوان کسانی که به دنبال سوء استفاده سیاسی جهت اخذ پناهندگی هستند، قلمداد می کنند.

از جمله این افراد رویا عراقی است که خود را معاون کاظمینی بروجردی (از مدعیان دروغین ارتباط با امام زمان(عج)) مینامد که پس از دستگیری بروجردی به ترکیه فرار کرده و در آنجا برای اخذ پناهندگی از هیچ اقدامی فروگذار نکرد که از جمله آنها می توان به عنوان فعال حقوق بشر، مدافع محیط زیست، حقوق دان و دکتر! ذکر کرد که در این راستا حتی در شورای جعلی ربع پهلوی نیز عضو شده و کمیسیون حقوق بشر را دست گرفت.

وی پس از سه سال عدم توانایی در اخذ پناهندگی، اقدام به ازدواج با افشین افشین جم پدر نازنین افشین جم (همسر وزیر دفاع سابق کانادا) جهت اخذ پناهندگی می کند که این اقدام وی خشم بسیاری از ضدانقلاب را به همراه داشته که در این راستا در سایت صهیونیستی بالاترین در خصوص وی اینگونه مطلب منتشر شده که: ” رویا عراقی صیغه ای کاظمینی بروجردی پس از ۳ سال دست آویز قرار دادن حقوق بشر در ترکیه از راه اندازی کمیپین گرفته تا عضویت در شورای ملی و ایجاد کمیسیون حقوق بشر برای حمایت از صیغه ای خود، بالاخره دست از کاظمینی کشید و به کانادا رفت و با افشین افشین جم پدر نازنین، رابطه جدید خود را از سر گرفت.”

http://enghelab-news.ir/enghelab-news/583583.jpg
این اقدام رویا عراقی که با واکنش تند عناصر ضدانقلاب همراه بود، پاسخ وی را نیز به همراه داشت که در صفحه فیس بوک شورای به اصلاح ملی، پس از کامنت های بسیاری از کاربران به سوء استفاده و دروغ پردازی ، وی نوشت: ” یک عده ای بی شرف اومدن در فیس بوک و بر علیه من در حال شایعه پراکنی هستند من هر کاری که میکنم به خودم مربوط هست و فکر نمیکنم زندگی شخصی من به کسی مربوط باشه. من هم انسان هستم و میتونم شوهر کنم با هر کسی که دلم بخواد چه آقای بروجردی و چه آقای افشین جم”
http://enghelab-news.ir/enghelab-news/35353.jpg
این اقدام رویا عراقی و واکنش‌های عناصر ضد انقلاب نشان دهنده وضعیت نا به سامان ضد انقلاب فراری و مدعیان حقوق بشر است که به وضعیت جمهوری اسلامی ایران خرده می‌گیرند.
انتهای پیام/
https://telegram.me/empireoflies

۳ دیدگاه

  1. وای اصلا شاخ در آوردم…خانوم دکتر عراقی سال اول به ما شیمی درس میدادن..صنعتی اصفهان خونده بودن و بسیار سخت گیر بودن….امروز داشتم دوستا و استادای اون موقع رو گفتم بعد ۱۴ سال سرچ کنم ببینم کجان رسیدم به اینجا!!! عکسشون همونه…چرا آخه پس اینطور شده؟!!

    • در تیترخبرها گفتند که دست به تن فروشی زد ولی در خود متن خبر گفتند که ازدواج کرده

      از کی تا حالا ازدواج کردن شده تن فروشی . کسی که گفته تن فروشی کرده باید حد قذف بر او جاری شود یعنی ۸۰ تا تازیانه باید بخورد

  2. چه فایده ! من هرچی توضیح دادم و نوشتم همش حذف شد و ارسال نشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme