https://telegram.me/empireoflies

رویای شوم آل سعود و حکایت پنبه دانه

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سایت العربیه انگلیسی مطلبی را به نقل از یک تحلیل گر جهان عرب منتشر کرده که مدعی است استانهای  خوزستان و فارس باید به ممالک عرب وصل شود و از ابتدا این سرزمین ها متعلق به عرب ها بوده و ایرانیان آن را غصب کرده اند . در این مقاله عنوان شده که ایران باید مناطق جنوبی و غربی رشته کوه زاگرس  که عمده ساکنان آن عرب زبان هستند را به عنوان مناطق مستقل از خود جدا کند!!

در این مقاله همچنین آمده که با توجه به این که ۸۰ درصد نفت ایران و نیمی از منابع گازی ایران در ان مناطق یافته می شود ولی این مناطق از توسعه یافتگی کمتری نسبت به مناطق دیگر برخوردارند و دولت ایران این مناطق را استعمار کرده است !!

در ادامه این مقاله می افزاید حکومت ایران قصد دارد که جمعیت فارس زبان خود را در این مناطق ساکن کند و توازن جمعیتی این مناطق را بر هم بزند و جایگزین عرب ها کند .

این رسانه وابسته به دربارسلطنتی عربستان مدعیست که حکومت ایران قصد جداسازی بین اعراب و فارس زبان ها را در اهواز و دیگر شهرهای جنوبی ایران را دارد دقیقا شبیه جداسازی هایی که بین جمعیت مسلمان و یهودی  در قدس اشغالی وجود دارد .این رسانه همچنین ادعا دارد که هیچ رسانه ای صدای مردم عرب سرزمین ایران را منتشر نمی کند!!

در این مقاله پیش بینی شده که در آینده به دلیل تبعیض های موجود در این مناطق باید شاهد ناآرامی هایی در بخش هایی از مردم باشیم که از این وضع خسته شده اند .

نویسنده این مقاله مدعیست که ایران سودای امپراتوری پارسی که ۴ پایتخت عربی را شامل می شود را در سر دارد و باید جلوی این اقدامات ایران را گرفت .این تحلیلگر جهان عرب در انتها می گوید : جمعیت کنونی استان خوزستان و فارس نزدیک به ۵ میلیون نفر می شود و این مناطق به راحتی با توجه به عربی بودن خود می توانند کشور مستقل شوند .

لازم به یاد آوریست که در حمله عربستان به یمن از ۷ ماه پیش تاکنون قریب به ۵۰۰۰ زن و کودک یمنی کشته شده اند در حالی که عربستان خود را ناجی مردم یمن می داند!! از طرفی در خصوص ادعای عربی بودن استان های فارس و خوزستان باید گفت نه تنها این سرزمین ها از دیر باز متعلق به ایرانیان بود بلکه بخش هایی از سرزمین های عربستان و مناطق جنوبی خلیج همیشه فارس نیز تا همین چند دهه پیش در حاکمیت ایران بوده اند به عنوان مثال کشور بحرین تا سال ۱۳۵۰ زیر نظر ایران اداره می شده و با توطئه انگلیسی و همکاری شاه ایران از کشور مادر خود جدا شده است.

البته حکایت این خواب های آل سعود و هم پیالگی های آن شباهت زیادی به خواب شتر های عرب برای رسیدن به پنبه دانه دارد !!

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme