https://telegram.me/empireoflies

رویای دیرین ضدانقلاب به واقعیت خواهد پیوست!+تصاویر

از چند سال گذشته تلاش های جدی برای ایجاد اجتماعی هماهنگ و یکصدا با هدف مبارزه منسجم علیه نظام ج.ا.ا صورت گرفته است، در این بین رسانه های ماهواره ای نیز پا به میدان گذاشتند و هر یک به نوبه خود تلاش کردند تا  در این مهم سهمی داشته باشند. یکی از برجسته ترین اقدامات صورت گرفته توسط شبکه های سیاسی ماهواره ای، طرح کانال وان به مدیریت شهرام همایون بود اما وجود حاشیه های فراوان نهایتا موجب شکست طرح مذکور شد.

پس از اقدام ناموفق رسانه های ماهواره ای که البته با سوء استفاده های مالی نیز همراه بود، برخی از فعالان ضدانقلاب طرحی تحت عنوان «شورای ملی ایرانیان» معرفی کردند. پس از سی و اندی سال ضدانقلاب خارج نشین شورایی تاسیس کردند که گمان می رفت نقطه عطفی در مبارزات سیاسی شان باشد اما به مانند گذشته دو مبحث بسیار مهم یعنی «پول و صندلی» باعث اختلاف و نهایتا جدایی آنها از یکدیگر شد.

اگرچه در شورای ملی ایرانیان همه گروه های سیاسی حضور نداشتند اما تبلیغات گسترده آن شورا در سایت ها و رسانه های اجتماعی چنان بود که گویی آنها تمام احتلاف ها را کنار گذاشته و برای یک هدف مشترک گرد هم آمدند!.

اجتماعی به این سادگی برای ضدانقلاب خارج نشین آنقدر گران تمام شد که بعد از کناره گیری اعضا از شورا، دامنه اختلاف حتی به درگیری های لفظی در شبکه های اینترنتی و رسانه های ماهواره ی کشیده شد و نفاق میان آنان را بیش از پیش به نمایش گذاشت.

حال پس از تجربه تلخ «شورای ملی ایرانیان» یکی از پادوهای کاخ سفید که روابط خوبی با ایران ستیزان آمریکایی [چهره هایی در دولت آمریکا که به دنبال تحریم های بیشتر و حتی جنگ نظامی با ایران هستند] دارد اعلام کرده که بزودی طرح تشکیل «کنگره ملی ایرانیان» در سال ۹۳ کلید خواهد خورد. امیرعباس فخرآور پیشتر طرح هایی با هدف تحریم اقتصادی ایران تقدیم مقامات آمریکایی کرده بود. در مورد امیرعباس فخرآور همین بس که احمد باطبی درباره او گزارش کاملی با عنوان «امیرعباس فخرآور را بیشتر بشناسیم» تهیه کرده است.

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme