https://telegram.me/empireoflies

رویاپردازی اپوزسیون درباره «حسین شریعتمداری»

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهای اخیر بسیاری از رسانه‌های اپوزسیون و وابسته به کشورهای معاند از جمله «روز آنلاین» با انتشار شایعه‌ای، ادعا کردند که «حسین شریعتمداری» مدیر مسئول روزنامه کیهان در آستانه برکناری و اخراج قرار دارد.

در این شایعه که بدون هیچ منبعی منتشر شد، گفته شده که «حسین شریعتمداری» در سالهای اخیر مخالفان زیادی برای خود ایجاد کرده است.

انتشار اینگونه شایعات از سوی رسانه‌های اپوزسیون مانند «روز آنلاین» را می‌توان در زمره خواب‌های بدون تعبیر رسانه‌های ضدانقلاب دانست که رویای برکناری «حسین شریعتمداری» به‌عنوان خوار چشم عناصر ضدانقلاب و اپوزسیون را بر زبان می‌آورند.

بسیاری از عوامل رسانه‌های بیگانه مانند «بی‌بی‌سی فارسی»، «صدای آمریکا»، «روز آنلاین» و امثالهم در سالهای گذشته با مقالات افشاگرانه روزنامه کیهان  تحت‌مدیریت شریعتمداری رسوا شده و مجبور به فرار از کشور و پناه‌بردن به دامان دشمنان ملت ایران شدند.

این عناصر فراری اکنون با انتشار اینگونه شایعات به‌دنبال انتقام‌جویی از افرادی همچون «حسین شریعتمداری» هستند.

روز آنلاین - شریعتمداری

تصویر از وبسایت «روز آنلاین»

انتهای پیام/

در روزهای اخیر بسیاری از رسانه‌های اپوزسیون و وابسته به کشورهای معاند از جمله «روز آنلاین» با انتشار شایعه‌ای، ادعا کردند که «حسین شریعتمداری» مدیر مسئول روزنامه کیهان در آستانه برکناری و اخراج قرار دارد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.65 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme