https://telegram.me/empireoflies

رونمایی گروگان جدید داعش + عکس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: موسسه جستجوی موجودیت‌های تروریستی بین المللی موسوم به اس آی تی ئی که بر فعالیت گروه‌های تروریستی در اینترنت نظارت می‌کند اعلام کرد: گروه تروریستی داعش روز سه شنبه ویدئویی را از یک مرد که «جان کانتلی» روزنامه نگار ـ عکاس انگلیسی معرفی شده پخش کرده است.

به موجب گزارش این موسسه، مرد دیده شده در این ویدئو از آماده سازی حملات آمریکا و سایر کشور‌ها بر ضد مواضع داعش انتقاد می‌کند.

گروه داعش که بخشی از اراضی سوریه و بخش قابل توجهی از شمال عراق را تصرف کرده است طی هفته‌های گذشته دو خبرنگار آمریکایی و یک هماهنگ کننده امور بشردوستانه انگلیسی را به تلافی حملات هوایی آمریکا بر ضد جنگجویان داعش گردن زده است.

بنا به گزارش موسسه اس آی تی ئی، در این ویدئوی پنج دقیقه‌ای مردی که خود را جان کانتلی معرفی می‌کند در حالی که پیراهنی نارنجی رنگ به تن دارد و مو‌هایش تراشیده شده است می‌گوید «باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا جذب درگیری شده است که نمی‌تواند از آن پیروز بیرون بیاید.

این فرد می‌افزاید: رئیس جمهور اوباما اندکی پیش‌تر می‌گفت درگیری عراق جنگی احمقانه است و بعد از رسیدن به قدرت، آمریکا را از این جنگ بیرون کشید اما امروز دوباره به طرز آشفته‌ای درگیر این ماجرا شده است.

وی یادآور شد: از زمان جنگ ویتنام ما هرگز در تدارک یک چنین آشفتگی حضور نداشته‌ایم. برآوردهای کنونی مبنی بر نیاز به ۱۵ هزار نیرو برای مبارزه با داعش به طرز خنده داری کم است. داعش مجاهدینی بیش از این تعداد دارد.

انتهای پیام/ابنا

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme