https://telegram.me/empireoflies
با نگاهی گذرا به حاضرین و مدعوین نشست پاریس می‌توان صف‌آرایی جدید آمریکایی‌ها، صهیونیست‌ها، وهابیون، منافقین و ... در "جنگ احزاب" علیه جمهوری اسلامی ایران را به وضوح مشاهده کرد.

رونمایی از جبهه نظامیِ «جنگ احزاب» در پاریس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: ۱۹ام تیرماه، پاریس شاهد رویداد مهمی بود. گروهی به نام” شورای ملی مقاومت” با محوریت سازمان مجاهدین خلق تصمیم گرفته بودند تا همایش سالانه خود را در  سالن بورگت این شهر برگزار کنند. همایشی که همه معارضین و مخالفین حکومت ایران در آن گردهم آمده بودند تا راه‌های مبارزه را بررسی کنند و به قولی سخنان و نظرات خود را یک‌کاسه کنند. همایشی که دشمنان ایران از غربی‌ترین کشور کره خاکی تا نژادهای مختلف آسیایی‌ در آن حضور داشتند. از ایالات‌متحده آمده بودند، اعراب حضور ویژه داشتند، معارضین سوری هم بودند، حتی کلمبیایی‌ها هم نماینده داشتند.

گردهمایی کسانی که حضورشان در یک مکان و زمان عجیب و غریب و غیر طبیعی بود. اجلاسی که در آن یهودیان و صهیونیستها یک‌طرف ماجرا بودند، اعراب طرف دیگر و منافقین ضلع سوم آن.

 

سناتورها و فرماندهان نظامی آمریکایی حضور فعالی داشتند، جان بولتون از دشمنان سرسخت ایران و سفیر پیشین آمریکا در سازمان ملل، لوییس فری رئیس سابق اف.بی.آی و تام ریج اولین وزیر امنیت داخلی آمریکا ازجمله آن‌ها بودند.

مقامات فرانسوی‌ هم که خود به نوعی میزبان کل این جماعت به حساب می آمدند. همان هایی که فریاد مبارزه با آدم کشی ، ترور و بمب گذاری داعش را به آسمان برده‌اند اما عملیات های تروریستی سازمان مجاهدین خلق را خیلی هم بد نمی‌دانند.

عناصر کلیدی دولت‌های عربی و حامیان داعش و القاعده در گردهمایی پاریس سخنرانی هم کردند، ترکی الفیصل شاهزاده امنیتی سعودی سخنران جنجالی همایش بود که در کنار اعلام رسمی حمایت از سازمان مجاهدین، با کنایه از درگذشت مسعود رجوی خبر داد.

مصر و اردن و حتی اعضای ارتش آزاد سوریه که امروز در حلب و لاذقیه و دمشق با دولت بشار اسد و ارتش سوریه می جنگند هم کرسی داشتند.

یک صندلی در جلوی سالن هم به سعید عابدینی جاسوس تازه آزادشده در ایران رسیده بود.

همایش، همایش مهمی بود، چرا که داعیه‌داران مبارزه با تروریسم با اعضای لیست‌های سیاه سازمان‌های تروریستی در کنار هم نشسته بودند.

با نگاهی گذرا به حاضران و مدعوین این همایش به‌سادگی می‌توان به شاکله گردهمایی همه جانبه علیه ایران پی برد، یک صف آرایی با حضور اعراب، غربی ها و شرقی ها که بیشتر به آغازی برای یک جنگ بزرگ شباهت داشت. جنگی که البته ناگهانی نبود، گردهمایی بزرگی که رهبر ایران حدود ده روز پیش آن را توصیف کرده بود.

آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار رمضانی خود با دانشجویان دانشگاه های ایران از صف‌آرایی بزرگ علیه جمهوری اسلامی بانام جنگ احزاب یادکرده بود. جنگ احزابی که قریب به ۱۴۰۰ سال بعد از “خندق” ، دومین جنگ احزاب علیه تنها حکومت ادامه‌دهنده راه حکومت نبوی، این بار در خارج از جزیره العرب شکل می‌گیرد.

رهبر این حکومت می‌گوید که “امروز نیز همه دنیاپرستان و زورگویان عالم در مقابل جمهوری اسلامی ایران صف‌آرایی کرده و از همه جوانب آن را موردحمله قرار داده‌اند” و تنها چند روز بعد، این سخن به جامع‌ترین حالت ممکن به وقوع پیوست.

واقعه‌ای که ازقضا در ماه شوّال سال پنجم هجری نیز رخ‌داده بود. در آنجا مدینه شاهد بزرگ‌ترین جنگ تاریخ اسلام با مشرکان سرزمین حجاز بود، قریب به ۲۰ هزار نفر از تمامی طوایف و قبائلی که از رشد پرسرعت اسلام نگران بودند و موجودیت خود را درخطر می‌دیدند در قالب ۳ لشگر بزرگ برای جنگ با پیامبر اسلام راهی مرکز حکومت اسلامی شدند.

۲۰ هزارنفری که از یک‌سو ۶ قبله مهم حجاز از شرق نا غرب جزیره العرب پرچم‌دار آن شده بودند و از سوی دیگر تمامی یهودیان از مدینه و خیبر تا مکه با آن‌ها هم‌قسم بودند تا نگذارند مقاومتی در میان مسلمانان در برابر کفار شکل بگیرد.

اتحاد قبائل عرب از قریش و کنانه تا تِهامه و غطفان بزرگترین جنگ علیه مسلمانان در حکومت پیامبر در صدر اسلام را ساماندهی کرده بود که البته با هوشیاری مسلمانان پس از پانزده رو محاصره مدینه، ناکام ماند.

اما امروز در قرن ۲۱ میلادی جنگ احزاب مجدداً علیه اسلام تکرار شد.

وب‌سایت سازمان مجاهدین خلق سخنرانان این نشست را چنین معرفی کرده است:

۱- آمریکایی‌ها:

نیوت گینگریچ رئیس پیشین کنگره آمریکا، جان بولتون سفیر پیشین آمریکا در سازمان ملل، مایکل موکیزی وزیر سابق دادگستری آمریکا، هوارد دین رئیس پیشین حزب دموکرات آمریکا، فیلیپ کراولی سخنگوی سابق وزارت‌خارجه آمریکا، تام ریج اولین وزیر امنیت داخلی آمریکا، بیل ریچاردسون، فرماندار، سفیر و وزیر پیشین در آمریکا، ارتشبد جیمز کانوی فرمانده پیشین نیروی تفنگداران دریایی آمریکا، مارک کینزبرگ سفیر پیشین آمریکا در مراکش،  ژنرال دیوید فیلپس فرمانده سابق حفاظت اشرف، لوییس فری رئیس سابق اف.بی.آی، فرانسیس تاونزند مشاور رئیس‌جمهور پیشین آمریکا، سناتور آمریکایی رابرت توریسلی، چاک والد معاون فرمانده ارتش آمریکا در اروپا و رودی جیولیانی شهردار سابق نیویورک

۲- اروپایی ها:

 جولیو ترتزی وزیر خارجه پیشین ایتالیا، اد ملکرت نماینده پیشین دبیرکل سازمان ملل‌ متحد در عراق، استرون استیونسون رئیس پیشین هیئت رابطه با عراق در پارلمان اروپا، پاندلی مایکو نخست‌وزیر اسبق آلبانی، رامایاد وزیر پیشین حقوق‌ بشر فرانسه، اولین یونه عضو سنای فرانسه، سر دیوید ایمس نماینده پارلمان انگلستان (بریتانیا)، آنتئا مک اینتایر نماینده پارلمان اروپا از انگلستان، پال موناهان نماینده پارلمان انگلستان، ماتیو آفورد نماینده پارلمان انگلستان،، فرانسیس ری یل نماینده پارلمان فدرال سوئیس، ژیلبرت میتران رئیس بنیاد «دانیل میتران» و از فرزندان فرانسوا میتران، سناتور ونسان کاپوکانیرو شهردار بورژه، برنارد کوچنر وزیر امور خارجه سابق فرانسه، جوز لوییس زاپاترو نخست وزیر اسپانیا

۳- اعراب:

ترکی فیصل رئیس سابق دستگاه اطلاعات رژیم سعودی، سیداحمد غزالی نخست‌وزیر پیشین الجزایر، صالح القلاب وزیر پیشین تبلیغات اردن ، محمد اللحام نماینده پارلمان فلسطین و دو تن از رهبران مخالفان بشار اسد در سوریه.

۴- قاره آمریکا:

اینگرید بتانکورد کاندیدای پیشین ریاست‌جمهوری کلمبیا، جودی اسکرو نمایندهٴ مجلس کانادا

انتهای پیام/نسیم آنلاین

با نگاهی گذرا به حاضرین و مدعوین نشست پاریس می‌توان صف‌آرایی جدید آمریکایی‌ها، صهیونیست‌ها، وهابیون، منافقین و … در “جنگ احزاب” علیه جمهوری اسلامی ایران را به وضوح مشاهده کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme