https://telegram.me/empireoflies

روند رو به رشد جرایم صهیونیست‌ها علیه فلسطینیان

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: روزنامه صهیونیستی یدیعوت أحرونوت نوشت که ۵۱ فلسطینی در ۱۰ ماه اول سال ۲۰۱۶ جاری در نتیجه جرایم سازمان یافته صهیونیست‌ها جان خود را از دست داده‌اند و پلیس رژیم صهیونیستی تاکنون تنها جزئیات ۲۹ مورد از این ۵۱ پرونده قتل را کشف کرده است.

مراجع صهیونیستی مدعی مبارزه با خشونت علیه عرب‌های ساکن فلسطین اشغالی هستند، اما اطلاعات منتشر شده در رسانه‌ها نشانگر وجود جرایم سازمان یافته علیه این گروه از فلسطینیان است و هدف اصلی از این اقدامات، ضربه زدن به آنها و سلب هویت عربی شان است.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، رژیم صهیونیستی به عمد سیاست کاهش تعداد فلسطینیان در اراضی اشغالی سال ۱۹۴۸ و دور کردن آنها از عرصه های سیاسی و اجتماعی را در پیش گرفته است و در همین راستا، هیچ تحقیقی در جرایم سازمان یافته علیه فلسطینیان نمی‌کند.

پلیس رژیم صهیونیستی مدعی است که با عرب‌های ساکن فلسطین اشغالی در این زمینه همکاری می‌کند و از فعالان اجتماعی عرب هم خواسته است که کمیته تحقیق رسمی برای بررسی جرایم روز افزون در میان عرب‌های فلسطین اشغالی تشکیل دهند.

بر اساس آمارهای مرکز عربی امنیت اجتماعی موسوم به “أمان”، از آغاز سال جاری میلادی تاکنون ۴۹ فلسطینی در اراضی اشغالی سال ۱۹۴۸ کشته شده‌اند که ۸ نفر از آنها زن هستند.

آمار فلسطینیان کشته شده در داخل اراضی اشغالی سال ۱۹۴۸ در سال ۲۰۱۲ میلادی ۶۸ نفر، در سال ۲۰۱۳، ۵۵ نفر، در سال ۲۰۱۴، ۶۰ نفر، در سال ۲۰۱۵، ۵۷ نفر و بالاخره در سال ۲۰۱۶ یعنی تا پایان ماه اکتبر ۵۱ نفر بوده است.

انتهای پیام/فردا نیوز

بی توجهی رژیم صهیونیستی به تحقیق درباره جرایم سازمان یافته علیه فلسطینیان در اراضی اشغالی سال ۱۹۴۸ زندگی فلسطینیان ساکن این اراضی را که تحت قوانین و حاکمیت رژیم صهیونیستی زندگی می‌کنند، تحت‌الشعاع خود قرار داده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme