https://telegram.me/empireoflies
یک روزنامه‌نگار پیشکسوت گفت: در طول ۲۰ سال گذشته، روزی ۲ میلیون کلمه توسط سه خبرگزاری رویترز، فرانس پرس و اسوشیتد پرس علیه جمهوری اسلامی خبرپراکنی شده است که بیشترآن در جهت تغییر در سبک زندگی و تغییر نگرش‌های مردم ایران بوده است.

روزی ۲۰۰۰۰۰۰ کلمه توسط ۳ خبرگزاری خارجی علیه ایران

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغبیژن نوباوه امروز در شانزدهمین نشست شنبه‌های انقلاب با محور دستاورد‌های مطبوعات و نشریات اظهار کرد: در گذشته جریان استکباری غرب برای مقابله با کمونیسم رادیویی به نام “زندگی برتر” داشت و تنها همین یک رادیو برای پیشبرد اهداف آن‌ها کافی بود، اما بعد از انقلاب اسلامی بیش از ۱۰۰ رادیو و تلوزیون تنها به زبان فارسی بر علیه جمهوری اسلامی تبلیغ می‌کنند، این نشان از اهمیت انقلاب اسلامی دارد، انقلاب مردمی ما عامل هراس و ترس استکبار است.

وی با اشاره به اینکه نظام رسانه‌ای غرب مروج مبانی نظام سلطه است، تصریح کرد: نظام سلطه به اندازه‌ای قوی شده که اکنون ۳۰۰ کانال رادیویی و تلوزیونی در اختیار دارد که هزینه ۱۰ کانال آن‌ها برابر کل رسانه ملی ما است، این در حالی است که قبل از انقلاب تنها چند خبرگزاری فرانس پرس، رویترز و یونایتد پرس فعالیت می‌کردند و هر جریانی را به نفع نظام استکباری اداره و اخبار انقلاب را به نفع خودشان منعکس می‌کردند.

نوباوه با بیان اینکه بیشترین تاثیر رسانه‌های غرب در طول جنگ تحمیلی متوجه کشور ما بوده است، افزود: در طول جنگ، اکثر کشور‌ها علیه جمهوری اسلامی فعالیت می‌کردند، حملات شیمیایی صدام بزرگ‌ترین جنایت جنگی بعد از جنگ جهانی دوم بود که هزار کشته و مجروح به بار آورد در حالی که هیچ اسمی از آن در رسانه‌های بین‌المللی برده نشد.

وی ادامه داد: آمریکا امروز توسط رسانه‌هایی که در اختیار دارد، جریان‌هایی را مبنی بر استفاده سوریه از سلاح شیمیایی راه‌اندازی می‌کند و این عاملی می‌شود که آمریکا به سوریه حمله کند، چرا زمانی که تنها چهل شرکت آلمانی سلاح و مواد شیمیایی در اختیار صدام می‌گذاشتند، صدای آن‌ها خاموش بود.

این روزنامه‌نگار پیشکسوت با بیان اینکه در طول صد سال گذشته تنها نظام رسانه‌ای جمهوری اسلامی توانسته در برابر جریان استکباری ایستادگی کند، تصریح کرد: پرس تی‌وی به خاطر تاثیری که داشته از ۱۰ کانال و شبکه تلویزیونی و اینترنتی آمریکا، اروپا، عربستان و کشور‌های مرتجع و عقب افتاده همسایه حذف شده است به خاطر تاثیر افکار و اندیشه‌های جمهوری اسلامی نظام ماهواره‌ای مانع از پخش کانال‌های ما می‌شود.

وی با اشاره بر تغییر رویکرد سیاست‌مداران غربی در برابر گسترش تفکر جمهوری اسلامی گفت: خانم شرمن که در مذاکرات برجام هم حضور داشت، اخیراً اظهار کرده است که ما ایرانی‌ها را نشناختیم، نیروی مقابله و مقاومت در ایرانی‌ها نهادینه است، ما باید به ابنای فکری ایرانی‌ها حمله کنیم تا روحیه مقاومت آن‌ها از بین برود.

نوباوه افزود: بر اساس تحقیقات من در طول ۲۰ سال گذشته، روزی ۲ میلیون کلمه توسط سه خبرگزاری رویترز، فرانس پرس و اسوشیتد پرس علیه جمهوری اسلامی خبرپراکنی شده است که بیشترآن در جهت تغییر در سبک زندگی و تغییر نگرش‌های مردم ایران بوده است.

وی اعتراضات اقتصادی را نشانه توسعه و رشد جمهوری اسلامی دانست و بیان کرد: رسانه‌های نظام سلطه امروز می‌گویند مملکت یک رضا شاه می‌خواهد، افراد ناآگاه هم چشم بسته آن را تکرار می‌کنند، البته ما نیاز به برخورد شدید با مفاسد و مشکلات اقتصادی داریم، اما تلاش رسانه‌های غربی این است که کشور ما را به یک نظام استبدادی کامل باز گردانند.

نوباوه ادامه داد: در غرب، اعتراض عین دموکراسی است، اما در کشور‌های در حال توسعه از هر اعتراضی به عنوان براندازی یاد می‌شود، در اصفهان مردم به گرانی‌ها اعتراض دارند، به اعتراف نماینده دولت ۱۲ میلیارد دلار جنس قاچاق از مبادی اصلی وارد کشور شده است، درخواست مردم از دولت و مسئولان عملکرد درست است.

وی با اشاره به تبلیغات رسانه‌ای غرب پیرامون شعار دموکراسی و آزادی گفت: من پنج سال در آمریکا زندگی کرده‌ام، در آنجا خبری از آزادی نیست و تنها نمایش آزادی وجود دارد.

منبع: تسنیم
انتهای پیام/

یک روزنامه‌نگار پیشکسوت گفت: در طول ۲۰ سال گذشته، روزی ۲ میلیون کلمه توسط سه خبرگزاری رویترز، فرانس پرس و اسوشیتد پرس علیه جمهوری اسلامی خبرپراکنی شده است که بیشترآن در جهت تغییر در سبک زندگی و تغییر نگرش‌های مردم ایران بوده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme