https://telegram.me/empireoflies
یک روزنامه صهیونیستی در سرمقاله روز سه‌شنبه خود از آمریکا و کشورهای دنیا خواست از «فرصت مساعد» ناآرامی‌ها در ایران برای اعمال فشارهای جدید علیه این کشور استفاده کند.

روزنامه صهیونیستی: آمریکا از فرصت ناآرامی‌ها برای تحریم ایران استفاده کند

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغیک روزنامه صهیونیستی از کشورهای دنیا خواسته از «فرصت مساعد» آشوب‌های اخیر در ایران برای اعمال فشارهای جدید بر این کشور استفاده کنند. 

روزنامه جروزالم‌پست سرمقاله روز سه‌شنبه خود را به آشوب‌های اخیر در برخی از شهرهای ایران اختصاص داده و نوشته است: «امیدواریم سران کشورهای دنیا که برای آزادی و عدالت در داخل ایران ارزش قائل هستند و خواستار پایان فعالیت‌های بی‌ثبات‌کننده تهران در منطقه هستند اتفاقات نفس‌گیری که در داخل ایران به وقوع می‌پیوندد را نادیده نگیرند.»

 روزنامه صهیونیستی ضمن تمجید از حمایت‌های مکرر «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا از آشوب‌ها در ایران از سران کشورهای اروپایی هم خواسته مواضع مشابهی اتخاذ کنند. 

جروزالم‌پست در بخش دیگری از این مقاله به انتقاد از رویکرد دولت «باراک اوباما»، رئیس‌جمهور سابق آمریکا در اغتشاشات پس از دهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ایران در سال ۱۳۸۸ پرداخته است. 

 رژیم صهیونیستی همانند برخی از تحلیلگران جریان‌های نومحافظه‌کار در آمریکا معقتد است دولت اوباما بایستی فعالانه‌تر برای حمایت از «معترضان به نتایج انتخابات ایران» وارد عمل می‌شد. 

گزارش‌های رسانه‌های آمریکا و اسناد متعدد نشان می‌دهند دولت اوباما بعد از ورود به کاخ سفید و در زمان انتخابات سال ۱۳۸۸ برنامه‌های براندازانه دولت ما قبل خود علیه ایران را در قالبی مخفیانه‌تر و کمتر قابل شناسایی ادامه داده است.  

روزنامه صهیونیستی می‌نویسد: «آمریکا بایستی برای بازگرداندن بازداری‌هایی که در عصر اوباما از دست رفتند، تمامی موارد سرکوب [توسط حکومت ایران] را با تبعات آشکار اعم از تجدید تحریم‌ها علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، قطع واردات یا تعلیق روابط تجاری پاسخ دهد.»

در پایان این مقاله آمده است: «شاید این موضوع را نتوان با خواندن روزنامه‌ها یا تماشای شبکه‌های تلویزیونی جریان اصلی تشخیص داد، اما ما احتمالاً شاهد نشانه‌های بی‌سابقه تغییر در ایران هستیم. سران جهان، بایستی چه در اعمال و چه در گفتارشان از این فرصت مساعد بهره بگیرند.»

انتهای پیام/فارس

یک روزنامه صهیونیستی در سرمقاله روز سه‌شنبه خود از آمریکا و کشورهای دنیا خواست از «فرصت مساعد» ناآرامی‌ها در ایران برای اعمال فشارهای جدید علیه این کشور استفاده کند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme