https://telegram.me/empireoflies
یک روزنامه سوئیسی در مطلبی با اشاره به اینکه ترامپ در دوران بحران کرونا مردم کشورش را به حال خود رها کرده نوشت: آمریکایی‌ها هزینه جهالت و نادانی ترامپ را پرداخت می‌کنند.

روزنامه سوئیسی: آمریکایی‌ها هزینه نادانی ترامپ در دوران کرونا را پرداخت می‌کنند

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغروزنامه “تاگس آنسایگر” سوئیس در مطلبی به مدیریت بد دونالد ترامپ در دوران بحران کرونا پرداخته و نوشت: رئیس جمهور آمریکا این کشور و مردم آن را به حال خود رها کرده است. وی یا از لحاظ فکری ناتوان است و یا از نظر سیاسی تمایلی برای اینکه به طرز مناسبی این بیماری را مهار کند ندارد.

نویسنده در ادامه این مطلب نوشت: کودکان وقتی می خواهند پنهان شوند چشمان خود را می بندند و فریاد می زنند: شما نمی توانید من را ببینید!

دونالد ترامپ هم کاملا مشابه کودکان در مسئله کرونا استدلال می کند. وی اخیرا اعلام کرده است که اگر آمریکا تست های کرونای زیادی را انجام ندهد در این صورت ما موارد ابتلای بالای کرونا که باعث می شود اوضاعمان بد به نظر برسد نخواهیم داشت. البته با این منطق حتی هنگام بازی هم نمی توان پنهان کاری کرد و بچه ها هم زمانی متوجه این خطای خود می شوند، اما درباره ترامپ چگونه است؟

ترامپ به سختی با این واقعیت و بینش کنار می آید. از آنجایی که تمام استراتژی وی برای مبارزه با یک ویروس بالقوه مرگبار بر مبنای چنین ایده های خام علت و معلولی بنا شده است این کشور گرفتار کابوس کرونا شده و موارد ابتلا به این بیماری در آمریکا در حال افزایش است. به زودی آمار مرگ و میرها هم پیامد آن بالاتر خواهد رفت. هزینه این نادانی و جهالت ترامپ را آمریکایی ها پرداخت می کنند.

این روزنامه سوئیسی در ادامه این مطلب نوشت: در اولین موج شیوع کرونا در آمریکا حدود ۱۲۵ هزار نفر کشته شدند و حالا این کشور در معرض تهدید موج دوم کرونا قرار دارد. اما رئیس جمهور آمریکا مردم این کشور را در این بحران تنها گذاشته است. این وضعیت زمانی تغییر خواهد کرد که بالاخره دوباره یک آدم بزرگ سکان هدایت این کشور در کاخ سفید را بر عهده گیرد.

انتهای پیام/تسنیم

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme