https://telegram.me/empireoflies

آگهی روزنامه «سلطنت‌طلب-اسرائیلی» برای استخدام در موساد

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، ماهنامه فارسی شهیاد که با کمک مالی سلطنت‌طلب‌ها در کشور جعلی اسرائیل منتشر می‌شود در سایت خود خبر از تهیه گزارشی در خصوص اوضاع داخلی کشورمان از جمله موضوعات سیاسی و اجتماعی داده است. این نشریه به سردبیری «کمال پنحاسی» که خود را نماینده بسیاری از رسانه‌ها خوانده در این آگهی می‌نویسد: ما به نمایندگی از چندین رادیو تلویزیون معتبر کشور اسراییل در حال تهیه گزارشاتی از مبارزات ملت ایران برای نیل به آزادی از چنگال رژیم آخوندی می‌باشیم …

کمال-پنحاسی

“کمال پنحاسی” سردبیر ماهنامه شهیاد در کنار تصویر محمدرضا شاه معدوم قرار گرفته است.

ماهنامه-شهیاد

ماهنامه “شهیاد” که وابسته به سلطنت‌طلب‌ها است، از سال ۱۹۹۰ در شهر خولون اسرائیل منتشر می‌شود.

همانطور که در تصویر فوق ملاحظه می‌کنید نشردهندگان این آگهی متذکر شده‌اند که به دلیل رعایت مسائل امنیتی نام، صدا و تصویر مصاحبه‌کنندگان در این گزارش تغییر داده خواهد شد و از متقاضیان شرکت در این پروژه خواسته‌اند تا در هنگام ضبط فیلم به وسیله پارچه صورت خود را بپوشانند و یا از محیط‌های تاریک برای ضبط استفاده کنند. نکته دیگری که در این آگهی به چشم می‌خورد تبلیغ سازمان جاسوسی اسراییل (موساد) در خصوص خلبانی گمشده به نام “رون آراد” است!

پروژه رون آراد تقریبا ۱۰ سالی است که در رسانه‌های ضدانقلاب به صورت یک آگهی پخش می‌شود. رون آراد یک داستان ساختگی از سوی سازمان موساد برای جذب جاسوس در ایران بوده که در همان ابتدا توسط مسئولان امنیتی جمهوری اسلامی شناسایی و منهدم شد.

پروژه جاسوسی "رون آراد" در سال 1389 توسط وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران شناسایی و منهدم شد.

پروژه جاسوسی “رون آراد” در سال ۱۳۸۹ توسط وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران شناسایی و منهدم شد.

در آگهی مربوط به رون آراد نیز از عموم خوانندگان و بینندگان خواسته می‌شود تا اگر اطلاعی از این فرد ساختگی دارند با شماره و ایمیل‌های مربوطه تماس بگیرند و جایزه ۱۰ میلیون دلاری دربافت کنند. این آگهی که تحت عنوان یک بنیاد بشر دوستانه پخش می‌شود در واقع تماس گیرنده را مستقیم به دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی متصل نموده و الی آخر …

در واقع این گونه اعمال با اهداف کور و در غالب استخدام جاسوس از سوی برخی سرویس‌های امنیتی به ویژه موساد و سیا صورت می‌گیرد.

پروژه جاسوسی "رون آراد" توسط بسیاری از رسانه‌های بیگانه حمایت شد.

پروژه جاسوسی “رون آراد” توسط بسیاری از رسانه‌های بیگانه حمایت شد.

رژیم صهیونیستی از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی از هر فرصتی برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده کرده، اما الحمد الله با رهبری پیغمبر گونه امام راحل و پس از ایشان با رهنمودها و تدابیر خردمندانه امام خامنه‌ای و به لطف چشمان تیز بین نهادهای امنیتی همواره نتیجه‌ای جز شکست مفتضحانه نصیب این رژیم جنایتکار و کودک‌کش نشده است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. مرگ بر یاوه گویان

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme