https://telegram.me/empireoflies

روایت کهنه‌سربازان زن از عمق فساد جنسی در ارتش آمریکا+تصاویر

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغیک سازمان غیرانتفاعی در آمریکا که در راستای ارتقاء زندگی کهنه‌سربازان آمریکایی فعالیت می‌کند در گزارشی از افزایش بی‌خانمانی و صدمات روحی در میان کهنه‌سربازان زن ارتش این کشور خبر داده است. 

در حالی که زنان در حال حاضر هشت درصد از کل جمعیت کهنه‌سربازان ارتش آمریکا و ۱۴٫۶ درصد از نیروهای فعال ارتش را تشکیل می‌دهند، انتشار می‌رود که این رقام تا سال ۲۰۳۵ به ۱۶ درصد افزایش پیدا کنند. 

بر همین اساس، «ائتلاف ملی کهنه‌سربازان بی‌خانمان» در گزارشی نوشته شمار کهنه‌سربازان بی‌خانمان از ۱۳۸۰ نفر در سال ۲۰۰۶ به ۳۳۲۸ نفر در سال ۲۰۱۰ افزایش پیدا کرده است.

این سازمان، همچنین تصاویری از این گروه از زنان منتشر کرده و نوشته آنها که زمانی در نیروهای مسلح آمریکا خدمت کرده‌اند، بعد از اتمام خدمت، می‌بینند که سقفی بالای سرشان نیست.

«ائتلاف ملی کهنه‌سربازان بی‌خانمان» می‌گوید بسیاری از این زنان روایت‌های تأثیرگذاری از حملات جنسی به زنان در ارتش آمریکا توسط همکاران مرد و مافوق‌هایشان ابراز می‌کنند.

«لوری هورس» که در نیروی هوایی ارتش آمریکا به عنوان مکانیک بمب‌افکن بی‌۲۹ کار می‌کرده گفته که توسط یکی از هم‌خدمتی‌هایش مورد تجاوز جنسی قرار گرفته اما از شکایت از او صرفنظر کرده است.

بسیاری از دیگر زنان بی‌خانمان که در این گزارش با آنها مصاحبه شده روایت‌های مشابهی ارائه کرده‌اند. آنها به دلیل اطلاع از عدم رسیدگی به شکایت‌هایشان و یا برای اجتناب از لکه‌دار شدن آبرویشان معمولاً در زمان خدمت، از تنظیم شکایت‌نامه رسمی جهت احقاق حقشان خودداری می‌کنند.

«سارا جکینز»، خدمتش را در تفنگداران دریایی آمریکا به پایان رساند. او هم جز افرادی است که در ارتش قربانی تجاوز جنسی شده‌اند.

«جکینز»، در حال حاضر بی‌خانمان است و با غذایی که «بنیاد ملی کهنه‌سربازان» ارائه می‌دهد، زندگی می‌کند.

تصاویر زیر مربوط به کهنه‌سربازان زن در ارتش آمریکا هستند که در حال حاضر بی‌خانمان هستند و در خیابان‌ها زندگی می‌کنند.

انتهای پیام/تسنیم

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

کهنه‌سربازان زن آمریکایی در گزارشی که به تازگی منتشر شده روایت‌های جدیدی از عمق فساد جنسی در ارتش آمریکا ارائه کرده‌اند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme