https://telegram.me/empireoflies

روایت کارمند پشیمان، از فساد اخلاقی موجود در رادیو فردا

اختصاصی: یکی از عوامل پشیمان رادیو فردا در ادامه مصاحبه پیشین خود در گفت‌وگو با «امپراتوری دروغ»، با بیان اینکه جوء امنیتی در رادیو فردا بسیار شدید است، اظهار کرد: همان‌طور که پیشتر گفته بودم و انتظار می‌رفت، پس از مصاحبه نخست من با «امپراتوری دروغ» یک گروه امنیتی به تلاش برای یافتن فرد مصاحبه کننده با این سایت پرداخت که پس از بررسی‌های خود به سبب اینکه من از یک مکان عمومی با شما ارتباط برقرار می‌کنم، نتوانستند من را پیدا کنند.

وی با اشاره به چند نمونه از فساد و روابط غیراخلاقی موجود در بین عوامل رادیو فردا، گفت: ابوتراب مستوفی که سالهاست خود را آرمان مستوفی معرفی می‌کند با یکی از زنهای شوهردار رادیو فردا به نام فریبا خضر حیدری رابطه جنسی دارد.

این کارمند پشیمان رادیو فردا با بیان اینکه فهیمه خضر حیدری با استفاده از ابزار سکس، چرب‌زبانی و شارلاتان‌بازی رئیس پیر رادیو فردا را در کنترل خود گرفته است، افزود: فریبا فضر حیدری یک بار در ایران ازدواج کرد و طلاق گرفت و اکنون برای شوهر دوم خود یعنی مهدی طهباز (آرتا) که او نیز از عوامل رادیو فردا و همکار فرشید منافی در برنامه رادیو پسفردا است، ارزش چندانی قائل نیست.

فهیمه خضر حیدری در کنار مسیح علی‌نژاد

فهیمه خضر حیدری در کنار مسیح علی‌نژاد

وی با بیان اینکه فریبا خضر حیدری به سبب نزدیکی به آرمان مستوفی سعی می‌کند دوستان خود را به رادیو فردا وارد کند، تصریح کرد: این خانم حتی با برقراری ارتباط غیراخلاقی با مهرداد قاسمفر، یکی دیگر از عوامل رادیو فردا، سبب بهم‌ریختن رندگی خانوادگی او شد.

این کارمند پشیمان رادیو فردا، در ادامه فساد بین عوامل رادیو فردا به ارتباط بین سمیرا قرایی و فرد پتروسیان دو تن دیگر از عوامل این رسانه آمریکایی اشاره کرد و گفت: فرد پتروسیان با آنکه متاهل است و همسرش در سوئد زندگی می‌کند، اما ارتباط گرمی با فردی شبه‌روانی به نام سمیرا قرایی دارد، البته متاهل و تعهد در بین عوامل رادیو فردا معنای خاصی ندارد.

وی کیوان حسینی و فرین عاصمی را از دیگر عوامل رادیو فردا دانست که بدون ازدواج رسمی چند سال است که با یکدیگر زندگی می‌کنند و گفت: پیام رضای مسئول بخش موسیقی رادیو فردا نیز فردی بسیار فاسد است که چند سالی با یک دختر فاسد اهل جمهوری چک و یک سیاهش زندگی می‌کند.

این کارمند پشیمان رادیو فردا، با بیان اینکه همسران بسیاری از عوامل رادیو فردا به راحتی به ایران سفر کرده و بازمی‌گردند، افزود: برای نمونه همسران هوشنگ جیرانی و مهدی احمدی و بسیاری دیگر از عوامل رادیو فردا چندی پیش به ایران رفتند و به سلامت بازگشتند و جمهوری اسلامی نیز با آنها کاری نداشت، اما مدیریت و باند اصلی رادیو فردا سعی دارند طوری جلوه دهند که بسیار تحت نظر مسئولان جمهوری اسلامی هستند و با آنها بسیار برخورد می‌شود، تا خود را بزرگ جلوه دهند، اما از طرف دیگه خودشون سفر خانواده‌هاشان را به ایران مخفی می‌کنند تا اتهامی به آنها نسبت داده نشود.

وی ادامه داد: با وجود اینکه خود همسران برخی از عوامل رادیو فردا اعتراف می‌کنند که کسی در ایران با آنها کاری ندارد، اما مدیران رادیو فردا به شدت از آنها عصبانی هستند، به این سبب که آنها تبلیغ می‌کنند هر فردی که به ایران برود توسط ماموران اطلاعاتی ایران دستگیر می‌شود و به زندان اوین فرستاده می‌شود. در واقع آنها می‌خواهند وانمود کنند که هر فردی که به آنها وابسته است و با آنها ارتباط دارند در خطر است، زیرا می‌خوهند خود را افرادی مهم جلوه دهند.

عوامل-رادیو-فردا

به ترتیب از راست: بیتا ملکوتی، نیوشا بقراطی، کیوان حسینی، فرین عاصمی.

این کارمند پشیمان رادیو فردا، با اشاره به اینکه فریبا خضر حیدری همواره می‌گوید که ماموران جمهوری اسلامی خانواده من را به بازجویی بردند، افزود: البته من شک ندارم که او دروغ می‌گوید و تنها برای بزرگ‌کردن خود از اینگونه سخنان می‌گوید.

وی در ادامه به زندگی نیوشا بقراطی سردبیر کنونی رادیو فردا اشاره کرد و گفت: نیوشا بقراطی نیز به سبب ارتباط نزدیکی که با آرمان مستوفی و مسئولان آمریکایی رادیو اروپای آزاد دارد به عنوان سردبیری رادیو فردا رسید، وگرنه همه می‌دانند که او لیافت این مسئولیت را ندارد و همه از او و همسر معتادش متنفرند.

این کارمند پشیمان رادیو فردا، با بیان اینکه نیوشا بقراطی تنها به فکر برنامه پر کردن است، خاطرنشان کرد: او درباره فقر مردم در ایران برنامه می‌سازد، اما همان زمان برای تولد پسرش جشنی بزرگ در یکی از رستوران‌های معروف پراگ برگزار کرده و همه کارمندان رادیو فردا را دعوت و مقدار متناهی دلار خرج می‌کند.

وی درباره فرشید منافی مجری برنامه رادیو پسفردا در رادیو فردا نیز گفت: فرشید منافی تقریبا چهار برابر دیگر کارمندان رادیو فردا حقوق می‌گیرد و این تبعیض سبب تنفر دیگر عوامل رادیو فردا نسبت به او شده است.

این کارمند پشیمان رادیو فردا متذکر شد: زندگی با سگ یکی از ویژگی‌ها و علایق بسیاری از عوامل رادیو فردا است.

قسمت نخست مصاحبه: خیانت به همسر در بین عوامل «رادیو فردا» موضوعی طبیعی است

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۴ دیدگاه

 1. ممنون
  مطلب خوبی بود.

  سایت شما بهترین در نوع خودشه
  کارتون عالیه

  • یه کارمند پشیمان صداوسیما هم در مصاحبه با حکومت راستگویی ابراز داشت.در صداوسیما همه همجنسباز هستن.زنها خائن و مردها دزد هستن.باباجان مگه میشه همینجوری داستان سرهم کنی و ۴تا اسم رو که از خود رادیو شنیدی پشت هم ردیف کنی و از قول کارمند پشیمان رادیو فردا شروع کنی به اتهم زدن.جالبه همه اتهامها هم به زیرشکم منتهی میشود.

 2. با عرض سلام و تشکر از امپراتوری دروغ لطفا از این عامل پشیمان رادیو فردا سوال کنید دولت آمریکا با چه هدفی رادیو فردا و صدای آمریکا را تاسیس کرده چون رادیو فردا با صدای آمریکا (voa) باهم ارتباط دارند درباره بی بی سی فارسی هم از او سوال کنید که میزان صداقت در بی بی سی فارسی صدای آمریکا و رادیو فردا چقدر است شاید اطلاعاتی داشته باشد

 3. آقا همینطوری ادامه بدید دهن اینا سرویس میشه‌ها !! 😀
  دمتون گرم
  عالی هست !

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme