https://telegram.me/empireoflies
در یکی از برنامه های ماهواره ای مجری برنامه به انتقاد از وجود تفکرات اسلام افراطی در آمریکا که از سوی عربستان حمایت می شوند، پرداخته و روایت خود را از حضور در مساجد آمریکا و محافل ترویج اسلام افراطی در معرض دید عموم قرار می دهد.

روایت مجری ضدانقلاب از حضور مبلغان سعودی در مساجد آمریکا+فیلم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در یکی از برنامه های ماهواره ای مجری برنامه به انتقاد از وجود تفکرات اسلام افراطی در آمریکا که از سوی عربستان حمایت می شوند، پرداخته و روایت خود را از حضور در مساجد آمریکا و محافل ترویج اسلام افراطی در معرض دید عموم قرار می دهد.

با گذشت زمان و آشکار شدن پشت پرده اقدامات تروریستی که در نقاط مختلف جهان صورت می گیرد، نقش عربستان سعودی و حمایت فکری و مادی از جریانات تکفیری بیش از پیش روشن می گردد.

حمله تروریستی ۱۱ سپتامبر در آمریکا به عنوان آغاز این اقدامات تروریستی در سطح بین المللی شناخته می شود و سایر رویدادها تا جنایاتی که گروه تکفیری داعش در گوشه گوشه جهان رقم می زند را می توان در امتداد همین خط تروریست پرور شناسائی نمود.

بدون شک این حجم اقدامات نابخردانه را نمی توان تنها برخاسته از بودجه های نظامی و صرف هزینه های تسلیحاتی دانست، بلکه بسیاری از این اقدامات نشأت گرفته از ترویج تفکری است که با شستشوی فکری بسیاری از کسانی است که زمینه مساعدی برای اغفال شدن دارا هستند، آنان را وادار به ارتکاب چنین جنایاتی می کند.

اساس تمام این تحولات فکری را می توان در فرقه وهابیت جستجو نمود. وهابی ها با نفی هرگونه خردگرایی و بدون توجه به پیشرفت مسائل روز، قرائتی نادرست از اسلام ارائه می کنند که خروجی آن تروریست هایی می شود که برای دستیابی به نعمتهای الهی، کشتن مردم بیگناه و زنان و کودکان را وظیفه شرعی خود می دانند!

خطراتی که از ناحیه تفکر سلفی و وهابی وجود دارد، منحصر به مسلمانان نمی شود و حتی غیر مسلمانان نیز لازم است برای مواجهه با این جریان افراطی، برنامه های پیشگیرانه ای در دستور کار خود قرار دهند.

در یکی از برنامه های ماهواره ای مجری برنامه شروع به انتقاد از وجود چنین تفکر افراطی در آمریکا نموده و روایت خود را از حضور در مساجد آمریکا و محافل ترویج اسلام افراطی در معرض دید عموم قرار می دهد.

محسن سازگارا که از عوامل ضد انقلاب شناخته می شود، به ذکر نکاتی پیرامون فعالیت عربستان سعودی در گسیل مبلغان وهابی به مساجد عربستان می پردازد که در حال تربیت نسل جدیدی از مسلمانان هستند که با افکاری منحط و نادرست، تصویری نادرست از اسلام به جهانیان معرفی می کنند.

به نظر می رسد در صورتی که دولت آمریکا به مقابله با چنین حرکت های خزنده ای بپردازد، در آینده ای نه چندان دور باید شاهد اتفاقات ناگوار دیگری در ایالت های مختلف آمریکا باشیم.

ناگفته نماند این شیوه ترویج وهابیت، منحصر در آمریکا نمی باشد و عربستان سعودی با بودجه های فراوان در کشورهای زیادی در حال ترویج این تفکر افراطی می باشد.

دانلود

انتهای پیام/جام نیوز

در یکی از برنامه های ماهواره ای مجری برنامه به انتقاد از وجود تفکرات اسلام افراطی در آمریکا که از سوی عربستان حمایت می شوند، پرداخته و روایت خود را از حضور در مساجد آمریکا و محافل ترویج اسلام افراطی در معرض دید عموم قرار می دهد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme