https://telegram.me/empireoflies

روایت فتنه‌‌/استدلال عجیب یکی از کاندیداها در نحوه تقلب در صندوق رأی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغشماری از فعالان فضای مجازی به‌تازگی در صفحات شخصی خود در توییتر، کمپینی با هشتگ #روایت_فتنه، ایجاد کرده که در آن روایت‌های خود از فتنه ۸۸ را بیان می‌کنند.

در این کمپین از تجربیات و مشاهدات عینی مردم عادی تا خبرنگاران و شخصیت‌های سیاسی و فرهنگی، مطالب قابل توجهی به چشم می‌خورد که بازخوانی آنها با گذشت حدود ۸ سال از فتنه ۸۸ خالی از لطف نیست.

در ذیل، تعدادی از توییت‌های مردم و فعالان فضای مجازی با هشتگ #روایت_فتنه را مشاهده می‌کنید:

متن توئیت:

ضرغامی روایت فتنه میکرد؛ گفت:کروبی می‌گفت وسط صندوق رو سوراخ کردن و نوشتن احمدی نژاد و مردم هر چی رای میدادن، میرفته تو لایه دوم که اصلا باز نشد.


متن توئیت:

سال ۸۸ فتنه‌گران چند ضربه چاقو و قمه به او زدند و انگشتش را شکستند ولی جان سالم به‌در برد اما تکفیری‌ها کار نیمه‌تمام فتنه‌گران را تکمیل کردند و او را به شهادت رساندند.


متن توئیت:

یادمه سال ۸۸ تو اون آشوبهای عده‌ای خوشحال بودن و با هیجان میگفتن دیگه کار تمومه! من خندیدم و گفتم دهه شصت هم بعضیا همین فکرو میکردن.

متن توئیت:

اگر نیت خیر در انتخابات سال ۸۸ وجود داشت فتنه به وجود نمی‌آمد و برخی یک‌دنده نمی‌شدند که باید رئیس‌جمهور شوند! از آقای جنتی پرسیدم چرا اجازه دادید میرحسین درانتخابات ثبت‌نام کند چون با رهبری زاویه دارد؟ آقای جنتی گفت رهبری گفتند (جلوگیری از ثبت‌نام) شرعا جایز نیست.


 متن توئیت:

روایت فتنه فقط اونجاش که مردم در نمایشگاه مطبوعات سال ۸۸ با لگه کفش از #کروبی پذیرایی کردند.


متن توئیت: 

“وزیر اطلاعات ایام فتنه ۸۸” از جلسه برادر یکی از سران فتنه با سفیر آلمان خبر داد که در آن جلسه وی غربی‌ها را به فشار بیشتر اقتصادی به ایران تشویق کرده است.


متن توئیت:

به قول دوستی: مشکل خیلی هایشان با ۲۲ خرداد ۸۸ نبود…

۲۲ بهمن ۵۷ سخت عصبانیشان کرده بود…

عده ای هم که در جهل…

متن توئیت:

حاج احمد خمینی خطاب به منتظری: حضرت آیت الله، محمد شهیدتان بارها می‌گفت: منزل پدرم جای امن منافقین است اما شما می‌گفتید او دیوانه است!


متن توئیت: 

۸ سال از فتنه می گذرد ولی اگر ۸۰ سال هم بگذرد خیانت فتنه‌گران را فراموش نمی‌کنم.


متن توئیت:

۲۳ خرداد ۸۹ حمله افراد وابسته سران فتنه به بیت آیت الله حسین نوری همدانی بخاطر روشنگری فتنه ۸۸؛ قرار شد شاگردان برای تلافی فردا شب آن روز به بیت شیخ صانعی حمله کنند که وقتی آیت الله نوری متوجه شد جلوگیری کرد و گفت وقتی شما مقابله به مثل می‌کنید چه فرقی میان شما هست؟


متن توئیت:

وقتی صادق صبا، مدیر بی‌بی‌سی فارسی در مأموریت خود در تهران با منتظری دیدار می‌کرد!

متن توئیت:

اون وسط رفتند از یه خانمی سؤال کردند که اگه موسوی رأی نیاره چیکار کنیم

گفت: بریزید تو خیابونا.

اصلاً این خانم رو نمی‌شناختم، یکهو از لپ‌لپ دراومد

متن توئیت:

منتظری خودش رو برای کسانی فدا کرد که حتی در ایام سالگردش در حد چند توئیت هم یادی از او نکردن.

منتظری زمانی برایشان خوب است که بشود از او استفاده کرد مگر نه سالگردش چه اهمیتی دارد.

باز دم خودمون گرم.

متن توئیت:

فقط یه مغز جلبکی می‌تونه هم طرفدار کوروش باشه ! هم دموکراسی! هم مصدق! هم شاه! هم منافقین! هم منتظری!

متن توئیت: 

آشوبگران ۸۸ در روز عاشورا در میدان جمهوری، صف نماز ظهر عاشورای یک هیئت عزاداری به‌نام هیئت آل‌طه را سنگ‌باران کردند و در مسیر خود نمادهای عزاداری و ایستگاههای صلواتی را تخریب کردند.

متن توئیت: سال ۸۸ دیدن نمی‌تونن در مقابل کشور و مردمش ایستادگی کنند، به اربابان خودشون تماس گرفتند و گفتند که تحریم‌ها علیه ایران را تشدید کنید…

متن توئیت:روایت فتنه منتظری، منحصر در پرونده مهدی هاشمی معدوم نیست. نام منتظری، از همان روزهای نخست پس از انقلاب، در غائله نخست وزیری بازرگان هم به چشم می‌خورد…

متن توئیت:”از آنجا که ساده‌لوح هستید و سریع تحریک می‌شوید در هیچ کار سیاسی دخالت نکنید، شاید خدا از سر تقصیرات شما بگذرد” ای‌کاش مرحوم منتظری در فتنه ۸۸ حداقل این بند از نامه حضرت امام(ره) را رعایت می‌کرد.

متن توئیت:

امروز روایتگری روایت فتنه کمتر از روایتگری راهیان نور نیست. 

اتفاقا همه شهدای جنگ تحمیلی سیاسی بودند از آنان فقط عرفان شان را نشان ندهید.


متن توئیت:

روایت فتنه همین بس که اهل فتنه چشم دیدن این هشتگ رو ندارند اما ما برای روشن شدن حقایق ماجرا خواهیم گفت.


متن توئیت:

امام خمینی(ره): منتظری هم خودش فاسد است هم شاگردهایی که تربیت می‌کند.


متن توئیت:
روایت فتنه فقط اونجاش که در تشییع جنازه منتظری، صانعی برای سخنرانی بالا جمعیت رفت و یه بنده خدایی داد زد: “از خدا بترس”، اوباش سبز با چک و لگد ازش پذیرایی کردند!


متن توئیت:

روایت فتنه فقط اونجاش که؛ هنوز شمارش شروع نشده طرف برنده قطعی انتخابات خودش رو اعلام کرد.


متن توئیت:

جالب اینجاست که خود دشمن به‌طور علنی از بازیش دفاع می‌کنه نتانیاهو نخست وزیر رژیم کودک‌کش تمام‌قد می‌ایسته و از فتنه‌گران ۸۸ و خیلی ویژه از ندا آقاسلطان دفاع می‌کنه، به‌نظر خودتون این امر مشکوک نیست؟!!

انتهای پیام/تسنیم

مردم و فعالان فضای مجازی چند هفته‌ای است که در توییتر کمپینی با هشتگ #روایت_فتنه ایجاد کردند و روایت‌ها و مشاهدات عینی خود را از فتنه ۸۸ در آن بیان می‌کنند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme