https://telegram.me/empireoflies

روایت روزنامه آمریکایی از کابوس ایران برای اعراب

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: روزنامه آمریکایی واشنگتن پست در گزارشی با عنوان “کابوس ایران” در گزارشی کاملا به سیاه نمایی علیه ایران پرداخت و نوشت: کشورهای عربی برای مدت های زیادی است که توسط جهان تحت فشار هستند تا نقشی را در زمینه مقابله با تروریست های عرب، انجام دهند، اما جنگ کشور های عربی با تروریست ها، مشکلات دیگری را هم دارد و آن نیز کابوس بد ایران است. 

این روزنامه آمریکایی با سیاه نمایی کامل در مورد ایران افزود: بعد از حمله ۱۱ سپتامبر، کشور های عربی متحد شد تا اقدامات مهمی در قبال تروریست انجام دهند و از طرفی آنها به دنبال این بودند که اسپانسر بسیاری از ناآرامی ها را در منطقه، متوقف کند و این در حالی بود که دولت اوباما کمترین همکاری را از خود نشان داد. کشور های عربی تصمیم درستی را گرفتند و و آنها به دنبال متوقف کردن جنگ های نیابتی ایران شدند.

این روزنامه در ادامه افزود: ایران بعد از سرنگونی حزب بعث در عراق به خوبی کنترل عراق را در دست گرفت و ایران به نوعی دموکراسی خود را در عراق ایجاد کرد و هرچند که دموکراسی توسط ایران انجام شد، اما باید گفت متد ایران استفاده از جنگ های نیابتی بوده تا کنترل قدرت در منطقه را در دست گیرد. ایران قصد داست چنین برنامه ای را نیز در بحرین انجام دهد که برخی از کشور های سنی اجازه ندادند چنین بازی دوباره تکرار شود.

از طرفی اوضاع یمن نیز با دخالت عربستان، کمی به نفع کشور های عربی پیش رفت و ایران نتوانست برنامه خود را انجام دهد.

به هر حال کشور های عربی  و مسلمان باید متحد شوند تا از برنامه های ایران جلوگیری کنند و این هم موجب امن تر شدن منطقه برای تمامی ادیان خواهد شد.

انتهای پیام/جام نیوز

کشورهای عربی برای مدت های زیادی است که توسط جهان تحت فشار هستند تا نقشی را در زمینه مقابله با تروریست های عرب، انجام دهند، اما جنگ کشور های عربی با تروریست ها، مشکلات دیگری را هم دارد و آن نیز کابوس بد ایران است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme