https://telegram.me/empireoflies

روایت درگیری با طرفداران بزدل پهلوی

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: وحشی‌گری عناصر ضدانقلاب خارج‌نشین شهره خاص و عام است. برای نمونه، چند روز پیش کانال تلگرامی «کیوان یواس‌ای» به نقل از یکی از ایرانیان ساکن آمریکا به نام «نوید فتوحی» درباره ددمنشی و وحشی‌گری مخالفان نظام جمهوری‌اسلامی در خارج از کشور نوشت: امروز بعد از دیدن یک فراخوان فیسبوکی که «از تمامی سازمانها و مردمی که دلشان برای ایران و ایرانی می‌تپد با تمام دیدگاه‌ها» دعوت به تجمع در مقابل کاخ سفید کرده بود، با دوستم به محل تجمع رفتم. با خودم یک پرچم رسمی ایران بردم با تابلویی که روی آن نوشته بود «No sanction No war».

به محض رسیدن روبروی کاخ سفید، پرچم ایران را بالا بردم. عده‌ای که پرچم شیر و خورشید دستشان بود شروع کردند به عربده‌کشی و فریاد زدند «مرگ بر خامنه‌ای» و  «shame on you». مضافاً چند فحش ناموسی هم نثار ما کردند. من هم در جواب لبخند زدم و گفتم ممنون. بعد از این بود که یک خانم با چند نفر دیگر به من و دوستم حمله فیزیکی کردند و طوری من را با چوب کتک زدند که سر و صورتم پر از خون شد. پلیس متوجه ماجرا شد و مداخله کرد و من و دوستم را از زیر دست و پا در آورد.

پلیس از من پرسید که آیا هوشیارم و آیا می‌توانم کسانی که به من حمله کرده‌اند را از میان جمعیت شناسایی کنم که جوابم مثبت بود. با پلیس به میان جمعیت رفتم و خانمی که به من حمله کرده بود را شناسایی کردم. این خانم ابتدا مشتش را بالا برد و فریاد زد «مرگ بر جمهوری اسلامی». پلیس با کمی خشونت دستانش را از پشت دستبند زد که این خانم ناگهان گریه‌اش گرفت و فریاد زد که «من از ترامپ حمایت می‌کنم، چرا مرا دستگیر می‌کنی؟» (I support Trump, why are you arresting me?)

پلیس این تبهکار را دستگیر کرد و برد. یک نفر دیگر از تبهکاران که من را با چوب زده بود هم شناسایی و بازداشت کرد. بعد از آن هم من به بیمارستان رفتم و سرم دو بخیه خورد. قرار است به زودی برای شناسایی و تایید هویت این مجرمین به اداره پلیس بروم.

نکته‌ی جالب ماجرا اینجاست افرادی که برای آزادی به این تجمع آمده بودند، آزادی را فقط برای خود محترم می‌دانند و نه تنها برای بقیه، حتی در این حد آزادی قائل نیستند که پرچم کشورشان را در دست بگیرند، بلکه از اعمال هیچ وحشی‌گری علیه مخالفان خود ابایی ندارند. برای اینان، آزادی یعنی ابزاری برای رسیدن به اهداف خود، ولو با آزار دیگران.”

اینگونه عناصر ضدانقلاب که با هموطن خود در غربت اینگونه خشن برخورد می‌کنند، از تبار همان رژیم جنایتکار پهلوی هستند که جوانان انقلابی را در خیابان‌ها به رگبار می‌بستند و می‌کشتند و اکنون حتی حاضر نیستند پرچم کشورشان را به دست بگیرند و متمسک به رئیس‌جمهور آمریکا شده‌اند.

حمله‌ی تجمع‌کنندگان سلطنت‌طلب به چند جوان ایرانی در نزدیکی کاخ سفید و دستگیری افراد حمله کننده توسط پلیس

انتهای متن/

وحشی‌گری عناصر ضدانقلاب خارج‌نشین شهره خاص و عام است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme